11.34 km/h
Edzés tempója
05:17 p/km
Edzés leírása

2. Kaposvár Dombai Farsangi fm. Előtte való nap szakadó hóesésben lementünk, már az utazás maga kalandosra sikerült. A kötelező krampampuli elfogyasztása után hajnali fél 2-kor sikerült ágyba kerülni de nem baj, a rajt a szánkban volt és 11-kor, nem kell korán kelni, gondoltuk odaérünk. Valaki mégis lekéste 3-unk közül... de most nem Gábor volt!! Hanem Levi, úgy látszik ezt is eltanulta :) Hideg volt mégsem fáztam. Futni nem nagyon tudtam a csutkára letaposott aszfaltfutó cipő és a pehelysúly miatt, de azért elszökdelltem és csúszkáltam a havon a magam módján. Több kanyarnál is majdnem elindultak felém az út szélén állók mert azt hitték mindjárt elesek, de mindig sikerült talpon maradni :) Az egészet könnyű iramban futottam, nem volt holtpont, nem küzdöttem semmivel és senkivel. Vagyis 1 dologgal mégis, ami miatt végig próbáltam olyan lassan futni hogy még ne fázzak, de ne is fájjon: a tüdőm vagy ott valami a környéken 6 kilitől kb 3percenként nyilallt. Ezt leszámítva, vagy ennek és az útviszonyoknak "köszönhetően" elég laza verseny lett. 4. helyen futottam be. Gábor remekelt, könnyedén nyerte a versenyt, Levinek is sikerült megtalálnia a mezőnyt és egy jót edzeni. Örülök hogy végül úgy döntöttünk, hogy mégis lemegyünk Kaposvárra!