Nekem már nem is kell írnom semmit::-))))

Azért most már elégedett vagyok.....:-)))

Hunrun.com

A hét elején felkérés érkezett a szervezőgárdától, hogy támogassuk a rendezvényt a magunk eszközeivel, híradással, fényképezéssel és élő internetes közvetítéssel! Rövid egyeztetés után biztosítottam Korenovszkij Júlia főszervezőt, hogy mindenben segítségére leszek, amit erőforrásaink terhelhetősége megenged!

A félmaratoni versenyszámban abszolút pályacsúcs döntés született, mivel Pelsőczy Attila  áprilisban megfutott 1:12:08-as idejénél a dobogó mindhárom helyezettje előbb érkezett át a célvonalon! Oláh Tamás a Buda-Cash Békéscsaba versenyzője érkezett meg a célba elsőként, 1:10:54-es idővel, a célban udvariasan dicsérte a verseny színvonalát. Nagyon örült, hogy sikerült elsőként célba érnie, de kiemelte azért futott ilyen gyorsan, mert a felvezető kerékpáros csinos és dekoratív volt.

Második helyre, Esső András érkezett meg, ideje 1:11:42, míg a harmadik helyet Beda Szabolcs szerezte meg 1:12:07-es idővel.  Szabolcs kicsit elégedetlen volt a helyezésével, mert a táv felénél második helyen volt, úgy tűnt neki, hogy András elfáradt, de egy iramváltással ezt megcáfolta és kicsivel Szabolcs előtt érkezett a célba!