Edzés leírása

Gyula Szenior OB

50mell 0:43,66
100gyors 1:12,06

Ma is 8.30-kor kezdődött a verseny, kb.8.10-re értünk az uszodába. 8.30-ig volt bemelegítés az 50-esben, így ma is a 25-osben melegitettem. Csak 4 szám volt az én első számom elott, nem kellett sokat várnom. 50 mellen az utolsó, 9.futam 8-as pályáján úsztam. Rajtnál kicsit be ragadtam, de úgy éreztem, hogy jól megy. Bírtam végig. A célban kiderült, hogy nem ment olyan jól, mint gondoltam... elmentem 200m-rel átvezetni. Az 50mell után kezdődött a 100 férfi gyors, kb 9 futammal, így volt pihenő idom is. Gyorson az utolsó előtti, 6.futam 4-es! pályán úsztam! :) elég fülledt idő volt, jól esett beugrani a vízbe. Nyomtam végig, az utolsó 25 nagyon nehéz volt. Azt terveztem, hogy az utolsó 25-öt 5-os levegővel úszom. Hát természetesen ez nem jött össze, végül örültem, ha hármassal kibírom :) a bíró azt mondta, hogy 11-et úsztam, de az eredményeknél már 12 volt. Biztos a gép mást mért. 12-t terveztem, sikerült :) 50 mellen 5., 100gyorson 3.lettem. Számomra 11.30ra véget ért a verseny. úsztam 400 levezető.

Ezen a versenyen éreztuk magunkat a legjobban. Egy cseppet sem izgultam, jo volt az idő is. Úgy éreztem, mintha strandolnank, csak én néha elmegyek úszni egyet :) a szombati közös vacsoranak is jo volt a hangulata, tancoltunk is es nyertünk a tombolan (mindenki nyert :) ) Az 50mellet leszámítva elégedett vagyok az időkkel, pillangón még jobb is lett, mint amire számítottam :)