2012.05.26 Szombat, 10:00:00

00:50:37

10.5 km

04:49 p/km (12.45 km/h)

PUSZTASZABOLCS 4 évszak maraton tavaszi forduló. Tegnap sok-sok (50 db) injekciót kaptam a lábaimba, reggel szabadott csak leszedni a kötést. Szerencsére nem volt vele gond. Ákival ketten mentünk képviselni Csapataink (HADIK, Élményfutárok) színeit. A rajt után odafelé végig erős szembeszéllel kellett megkűzdenünk. Nem kezdtem gyorsan, visszafelé gyorsabban tudtam kicsit haladni, de az utolsó 2kilinél elkezdett szúrni az oldalam, így a hajrá helyett, lassítás lett. De amikor megláttam a célt, jó messzire, elkezdtem hajrázni, és beértem. Végül 2. lettem a korcsoportomban (absz.4. ) Áki pedig megnyerte!

00:25:24 5.25 04:50 12.40 0 0 0 0
00:25:13 5.25 04:48 12.49 0 0 0 0