Edzésleírás
5,8 km bemelegítés
10 perc gimnasztika
8 db fokozó
8x400 m → 50 s pihenővel
3,5 perc pihenő
8x300 m → 1 lendületes - 1 erős
4 db felrázó
2 km levezetés
∑ 13,4 km
Ért.: Nem volt rossz edzés.A négyszázak könneny mentek.A háromszázak se voltak rosszak,egy ideig.A végére,az utolsó háromszázon úgy elsavasodtam,hogy azt sem tudtam hol vagyok.Folyamatosan engedtem ki és a végén már csak bekocogtam a célba.Azt hiszem joggal mondhatom,hogy elfáradtam a végére,és kifutottam magam.Ha valaki mást mond,az hazudik! :D
Maestro! Mit is mondhatnék, ez egy nagyon durván jól sikerült edzés. Ilyen tempót 400-on, és 300-on nem sokan futottak az oldalon. Még senkinél sem láttam ennyire erős tempót. :-)
Dean 5184 napja
Köszönöm az elismerést! :) Igyekszem,de azért van még min dolgozni.