12:14:37 (egyéb váltó 95. hely,149-ből (142 ért célba))

[úszás: 1:37:33; kerékpár: 6:48:31; futás: 3:45:51]

Úszásban a 117. volt az időnk
Bringán a 118. volt az időnk
Futásunk a 38. !! legjobb volt

Eredménylista, katt ide

Futásból vettem ki a részem 6 körrel (3.83 km / kör), 22.98 km + a befutó 0.065 km

Megegyeztünk a lányokkal, hogy ki miből mennyit vállal / szeretne.

2x 35 km - Dóra

(Itt a bringa 35 -ös köreinél volt egy kis félreértés a csapaton belül, hogy ki mikor vált és pár perc késlekedés emiatt a váltásnál, de gyorsan megoldottuk a helyzetet.)

Futás:

3 kör - 11.49 km - Mariann (Én)

2 kör - 7.66 km - Hajni

1 kör - 3.83 km - Ági

1 kör - 3.83 km - Hajni

3 kör + befutó - 11.56 km - Mariann (Én)

Egyéb váltók között az úszás első köre után 134. helyen jöttünk ki váltani (szinte a végén) , Ági hozott több helyet a második körben, majd 117. helyen váltottunk a depóban bringára. Bringán előre-hátra mozogtunk pár helyet, Dóra az első 75 km-t nagyon szépen tekerte - ez a rész lett belőle a leggyorsabb, végül 124. helyen váltottunk futásra. Futásnál sikerült a legtöbb helyet hoznunk a végére, amivel feljöttünk egész a 96. helyig (championos eredménylista szerint) / 95. a hivatalos Ironman-es lista szerint (http://www.ironman.hu/file​s/RepValto.pdf), ami 29. hely javulást jelent futásnál.

Magam részéről az utolsó 3 kört a szakadó esőben bármennyire akartam már nem tudtam jól futni, a vizes cipőkben futni este 8 után olyan volt, mintha bokasúlyokkal futottam volna :), erre kellett volna min. egy nagyon könnyű cipő, amiben alig van anyag és nem szívja meg magát vízzel.)
Ennek ellenére 5 helyet tudtam még itt is javítani a csapatnak, az első 3 körömben még 10 helyet. (Össz 15 hely). A többit (14) pedig Hajni és Ági hozta! ;-)

Az is egy tapasztalat volt, hogy annak ellenére, hogy "csak" futottam és "csak egy keveset", mikor elkezdtem a futást du fél 6 körül, olyan fáradtan indultam neki, mintha 3 napja nem aludtam volna - ez köszönhető az előző napi és aznapi sok rohangálásnak, ugyanolyan korán kelésnek a többiekkel, pakolásnak, egész csapatra odafigyelésnek, csapaton kívül, akik még hozzám raktak ki-be cuccot, ki jön velem, ki nem jön velem, mikor hova szaladunk, szaladjunk vissza bicót pumpálni, vegyünk ki ezt, vigyünk vissza azt, már magamra, hogy mikor, hogy egyek és pihenjek nem is igazán tudtam figyelni, csak próbáltam valamikor délután. Plusz a munka miatt készülni sem tudtam és amiatt is már nagyon fáradtan érkeztem. De ezzel biztos más is van így, és itt futni nem ugyanolyan volt, mint amikor sima futóversenyre elmegy az ember.

Legjobban azt sajnáltam, hogy szurkolni szinte nem is tudtam odaállni a többieknek. Amikor próbáltam készülni a futásom előtt, evéssel és egyéb elintéznivalóimmal, amik nélkül nem tudtam volna nekiindulni és normálisan futni, mert az egész kajálás és minden felborult és végre leültem úgy, hogy most picit próbálok kikapcsolni, relax..és nagyjából végre rendben vagyok bár hulla fáradt, akkor is rám szólt Nórika, hogy jobb lenne, ha mennék szurkolni. Hát köszönöm. :) Biztos ő már sokkal fáradtabb és nyűgösebb volt. ..és igaz, az út szélén is ücsöröghettem volna kicsit, csak figyeltem a többi csapattársamra is, ki mikor jön, hol tart, kell nekik valami - enni-inni -  meg a cuccnál is kellett legyen ember időnként. Jövőre igyekszem jobban csinálni. Így futás közben, akivel találkoztam a köreimen nekik szurkoltam. Lalival pacsiztunk is, jó volt látni, hogy jól van és jól megy, ahogy Zsebi is nagyon jól bírta és szépet ment!

Külön öröm, hogy azt hiszem az egyik legnagyobb létszámú (vagy talán egyedüli ekkora létszámú) csapattal versenyezhettem - az egyéniek közül Kis Gyula abszolút 2. helyen végzett, csapataink közül 3 díjazott váltónk az 1., 2. és 4. helyet szerezte meg... hosszú lenne mindenkit felsorolni, a linken megtaláljátok minden versenyzőnk nevét és helyezését. GRATULÁLOK MINDEN VERSENYZŐNKNEK és köszönünk mindent a SEGÍTŐKNEK, SZURKOLÓKNAK és SZERVEZŐINKNEK - Mórocza Nórának! aki ekkora csapatot fogott össze és szervezett mindent és Székely Mózesnek, aki emellett szép eredménnyel teljesítette az Ironman-t!