(edzés)

00:31:54

6.6 km

04:50 p/km (12.41 km/h)

Tankönyvbe illő módon futottam el az elejét, mintha csak egy másfél kilis verseny lett volna. De tényleg: mit kerestem vajon Bense Kriszti és Lukácsi Pisti környékén??? Nem is értettem, aztán lassan rájöttem, hogy az én helyem a mezőny hátsóbb részében van, úgyhogy lassultam, mert épp tempót tartani/gyorsulni épp nem volt kedvem (akarom mondani, nem bírtam volna) :P Aztán úgy 1,5-2 kilitől a túlélés volt a cél, ami arányaiban elég sok a táv hosszához képest. Na, mindegy. Onnantól, hogy beértem, már jó volt. :)

Jó volt összefutni Mártival és kiscsaládjával a verseny előtt és után, és jó olt pár szót beszélni/gratulálni egymásnak Krisztivel, Lillával, Körtével, navajon kihagytam-e valakit??? :) Szóval a kis szegedi futóscsalád, él, létezik, és virágzik :)

Aztán lementem még szurkolni kicsit a családi futóknak, aztán hazasétáltam. Futni nem volt kedvem.

00:31:54 6.6 04:50 12.41 0 0 0 0