02:19 p/km (25.86 km/h)

182
0
195

Nemesbikk, motokrossz pálya! Nagyon jó pálya, sajna tavaly kimaradt eső miatt! De most! Nem tudom hol voltak a környékbeli mtb fárerek? Felnőtt futam kb 15 induló! Előtte még beneveztem gyorsulásira, rövid de izgalmasabb verseny, célfotó sem tudott dönteni, pedig belöktem mint Zábel:) Nem nyertem, egy feltörekvő hölgy előnnyel, de győzött, hátha Szabolcsi Szilvia nyomdokaiba lép ezen felbuzdulva! Felnőtt futam! Elején nagy por, nem a kedvencem, országúti cipőbe kicsit nehezebb ugrándozni ha úgy alakul! kb 15 induló, elején kialakult 6-8 fős bolyocska, látni lehetett mindenki hasonló erős! 6ik körbe bevállaltam, kockáztattam, nem jött be:) A verseny gyorsan telt, de a körök nem, 20 kör volt, 15 után kezdtem fáradni, célegyenes előtti emelkedő nem az én zsánerem:) Voltak húzogatások, bírtam amíg bírtam. 4-en elmentek, akkor kezdetem fáradni, 2en utolértek, egyik megelőzött, kicsit feltartott, de nem zavart mert már sokra volt eleje! Utólag kiderült sajna ezen múlt harmadik helyem, mert TVK-s nagyon kikészült(befutó után 1 órával még ült a kocsi mellett), de a sportban nincs ha, és nyílván ezt nem tudhattam előre! A lényeg, hogy élveztem a pályát nagyon, szeretek montizni is, de ez az év nekem nem erről szól! 4-ik lettem! Én is elfáradtam rendesen, kemény volt, bicaj jó volt, markolatváltó jól jött! Csak ajánlani tudom a versenyt, végig izgalmas! Idő nem pontos, meg pulzust sem vette az óra, csak saccoltam.