2010.07.24 Szombat, 08:00:00

00:00:00

14 km

00:00 p/km (0.00 km/h)

Veterán EB. Maraton. Egy kört tudtam csak menni./14km/. De így is nagyon jó érzés volt hazai pályán már csak elindulni is. Lelkileg már felkészültem rá, hogy nem fogom bírni. Nagyon rossz érzés volt az élbolyból kiállni. De most a sors így akarta! 2.41 nyerték, 2.48 a második, és 3.11volt a harmadik idelye!! A csapat meg 1helyen végzett!! Nehéz most még feldolgozni, hogy két éremmel lettem szegényebb. A család előtt állni a dobogón, az lett volna életem legboldogabb napja!! Köszönök minden bíztató szót, és támogatást amit tőletek kaptam!! Most valószinüleg egy hosszabb pihenő vár rám. Legközelebb csak akkor versenyzek majd, ha teljesen egészséges leszek!! Addig is próbálok erőt meríteni a ti jó eredményeitekből, és a sok sikeres élménybeszámolóból!!

00:00:00 42.2 00:00 0.00 0 0 0 0