01:53:15

21.1 km

05:22 p/km (11.18 km/h)

Virtuális Farsangi Vágta Félmaraton

Múlt hét végén lemértem a pályát, ami most egy új helyszin volt, az Óbudai-sziget. 6 kör volt a félmaratonistáknak, amit végül négyen futottunk (Rajtam kívül Tomi, Balázs és Imi). Az idő miatt kár volt aggódnom, mintha nem is esett volna a hó, csak a kör 2. és 3. km-ere között volt kicsit sáros. Viszont még a nap is előbújt néha, szóval ideális volt az idő. Az első könnyed kör végén Imi és Tomi ráálltak az 5 percesre, de nekem a 2 órán belüli félmaraton volt a cél. Csak a második kör után ittam, de már ekkor elég hideg volt a vizem, így ismét nem nagyon frissítettem, de elég volt így. Az ötödik körben már lassítottam volna, ha nem velem fut Balázs, de végül jó volt és majdnem ugyanannyi lett az eredmény, mint 3 hete.

GPS szerint: 21,1km

20/21 projekt állása 3/20, eddigi átlag: 1:53:49