50 pille 0:33,32

100 gyors 1:09,68

200 vegyes 2:52,61

50 mell 0:41,8

A verseny 12.00-kor a 400 gyorssal kezdődött, a rövidebb számok pedig 14.00kor. 12.00 körül érkeztünk - Józsit meg akartuk nézni - ekkor már tele volt a lelátó és az összes pad a medencetérben, ezért a büfénél pakoltunk le, ami jobb is volt, mint bent, mert kényelmesebb volt, több helyünk volt és volt elég levegő is. A terv az volt, hogy mindenben nyomom ahogy csak bírom. :) 13.30 körül mentünk melegíteni, úgy éreztem, hogy ma jól megy az úszás és nagyon vártam is, hogy úszhassak. Sokan voltunk és csak egy medencében úszhattunk. A sokásos 1000 méterrel melegíttem. A mai számaim egymás után jöttek, ezért nem volt sok pihenő köztük. A verseny első száma a 200 mell volt a második 100 hát, utána jött az 50 pille. 6., utolsó futam 2-es pálya. A rajt és a delfinezés most jól sikerült, jól jött ki a forduló is. Utána rövid átvezetés, majd köntös próba és vásárlás. A következő szám a 100 gyors volt. 7-es, utolsó előtti futam 2-es pálya. A rajtot itt is jól elkaptam, a fordulók jól sikerültek, bár a fordulók után egyre kevésbé ment a delfinezés, fogyott a hozzá szükséges levegő, viszont végig tudtam sprintelni mind a 4 db 25m-t. A végére persze már fájtak a karjaim. Ennek az időnek nagyon örültem. Úsztam néhány hosszt a kis medencében. 200 vegyesen 4., utolsó futam 2-es pálya. A rajt egész jó lett, pillén nem volt gond, háton viszont nagyon elfáradtam, a mell már nagyon nehéz volt és a gyors is fájt, szétesettnek is éreztem, de mindent beleadtam (a hátról mellre fordulót kell gyakorolnom). Az idő önmagamhoz képest nagyon jó lett, a karjaim viszont égtek, az átvezetés segített. Az 50 mellig nem sok időm volt, ez is egyből a vegyes után kezdődött. 7-es, utolsó futam 8-as pálya. A rajtot elkaptam, mindkét letolás jól sikerült, ezt is minden erőmmel úsztam, de úgy éreztem, hogy alig haladok és nem is igazán fáradtam el. A mell után még levezettem.

Az 50-ek úgy sikerültek, mint ahogy gondoltam, a gyors és a vegyes viszont jobb lett. Főleg a vegyesnek örülök, ezen első is lettem. Pillén és gyorson 2., 50 mellen 4. A rajtoknál ma nem ragadtam be, jól elkaptam mindet.

00:00:00 1.9 00:00 0.00 0 0 0