0
0

Futapest - Várgesztes, terepfutó kupa állomás

Hosszú táv, hivatalosan 15,8 km 400 m szinttel.

Jó kis verseny volt szép időben. Csabival együtt futottuk. Az erdő szép volt, bár nekem a tempó nagy volt ahhoz, hogy nagyon nézelődjek. :) Volt benne pár meredek mászós rész, ahol gyalogoltam. Lefele is volt pár meredek, ahol egy kicsit megeresztettem, vagy nem, mert a kövek, ágak miatt nem mertem. 1x el is taknyoltam, bár az sík terepen volt, s nem is ütöttem meg magam. 2x a cipőfűzőmet kötöttem be, mert verseny előtt nem csináltam meg rendesen. A terepfutásra vett cipőm ugyan vízálló, de most csinált pár víz- és vérhólyagot, szóval jobb lett volna egy sima futócipő, mert nem volt nagy sár. A táv 2. felére kicsit elfogytam, de azért sikerült előzgetni, csak az utsó csaj nem adta magát a cél előtt 100m-rel sprintelve. Az eredményem abszolút 76. a 170-ből, abszolút női 12. hely az 55 -ből és 5. korcsoportos hely a 16-ból. Szerintem egész jó alföldi gyerekként, aki csak versenyeken fut terepen. :)

01:30:00 15.8 05:42 10.53 400 0 0 0