3:38, 4.15, 4.49, 3.40, 4.16, 4.41, 4.00, 4:25, 5:15, 5.13,

3,56, 4.11, 6:09, 4:22, 3:59, 4:22,  4:33, 6:27, 4:15, 4:25,

6:57, 5:44, 4.05, 5:16, 7:59, 4:55, 4:08, 4.04

2017. 05. 07. 8. Borvidék Félmaraton, Szexxxárd..:)
Nevezhetném a "Pokol Útjának", vagy "Út a Pokolba"..
Tények szárazon: 28 km, kb 700m szint, 600 induló..abszolút 9., korcsoport 4. helyezés..2óra 14perc 05 mp.
Elégedett is lehetnék, de közel sem vagyok az..
Nagyképűen 2 órán belüli időt tűztem ki célul a verseny előtt..
Nem is értem utólag mire is volt ez a túlzott optimizmus, talán a rám jellemző nagy mellénynek tulajdonitható..
Azt hiszem nem készültem fel kellőképpen a versenyre, a térképet..a szinteket..dombokat sem néztem meg előtte, vagy a szervezői intelmeket a pályáról..
Én vagyok a Kolo...mi ez nekem..? -gondolhattam...-
kereshetnék kifogásokat és rájuk foghatnám...
A múlt hétvégi Kanizsa-Karos fm erős tempója kivett sokat belőlem..kevés..km..kevés edzés..a héten előtte csak egyet futottam, vagy a 11 km környékén fellépő gyomorbántalmak, vagy erős szúrás a jobb oldalamban, feszitett a mellkasom..tehát volt baj, de nem szeretném erre fogni..csak magam okolhatom, az eszetlen versenyzésem miatt..
Minden álszerénység nélkül állithatom, örülök, hogy nem lettem dobogós a korosztályomban, mert nem érdemeltem volna meg, pedig 17 km-nél még absz 2. kcs 1 helyén álltam..
Addig szivtam magam, majd feladtam testben és lélekben egyaránt..
Ne tudom Ti hogy vagytok vele, de én támasztok némi követelményt a teljesitményemhez és ez a mostani köszönő viszonyban sem volt a tervezettel..szerintem több, mint 1 km-t gyalogoltam, holott egy lépést sem terveztem a futólépésen kivül..
El tudom fogadni, hogy sokan kiegyeznétek ezzel az eredménnyel, de mindenki a saját képességeinek függvényében lehet büszke, vagy csalódott a teljesitményére.
Nekem most az utóbbi jutott, de nem csüggedek, tudom hasznomra vált ez a csodás rendezvény...a kudarcokból még többet lehet profitálni.
Gratulálok minden célba érkezőnek, bármilyen távon indult is, főként a hosszabb távon indulóknak.
Valljuk be az ország egyik legkeményebb országúti futóversenye, ha nem a legkeményebb, hatalamas gratulációm a helyezetteknek..
A legnagyobb elismerésem Márkus István Öcsi barátomnak és stábjának ezért a fantasztikusan megszervezett futóünnepért..minden hányattatásom ellenére igy érzem, hogy az volt..
Öcsi, Neked személyesen is köszi mindenért..:)
Mindezekből erőt meritve, alaposan felkőszülve jövőre tuti ott leszek a rajtnál és legyőzöm a dombjaid olyan teljesitménnyel lehetőleg, amire büszke leszek és megelégedett..mert ez a verseny megérdemel annyit, hogy megtegyek minden tőlem telhetőt...vagy még többet...:)
Köszi mindenkinek, aki szurkolt, biztatott..