05:27 p/km (11.00 km/h)

161
0
0

III. Kétegyházi Valentin Napi Őrömfutás, 3. hely és egy könyvcsomag nyeremény a tombolán :)

Gyorsan kezdtem, de egy kör után kicsit belassultam. Azért az 5:27-es átlag nem rossz másfél hét kihagyás után visszatérve. Nem volt túl sok induló, eléggé szétszakadt a végére a mezőny. Csak futottam a végeláthatatlan sáros kis városzéli utcákon, ahol nincs semmi látnivaló. :) Na jó, a 4. körben megpillantottam a messzeségben vmi rózsaszínt, amiről sejtettem, hogy egy női ellenfél lehet. Így aztán végre lett nyuszim és motivációm. :) Nem adta nehezen magát, addigra többször belesétált, így könnyen utolértem vagy 500 m-ről. Na, ez kellett a 3. helyhez, bár meglepetésként ért a dolog, mert annyira elhúzott az elején a mezőny eleje, hogy fogalmam sem volt hanyadik lehetek. Mondjuk az időeredményemből kikövetkezthethető, hogy nem volt túl sok induló ezen a távon. :) Amúgy 1:55 volt a félmaratonom, csak hosszabb volt a pálya. A befutó és a helyezési érem megér egy misét: hatalmas fémből hajlított szívek, úgyhogy nekem is jutott vmi giccses ajándék idén Valentin napra. :D

01:50:00 21.1 05:13 11.51 0 0 0 0