00:15:37

3.8 km

04:07 p/km (14.60 km/h)

Hatvan sprint

Come back verseny, sérülésem után kellett egy kis visszaigazolás, hogy felépülésben hol is tartok . Fecso szigoruan a lelkemre kötötte nehogy nyomjam úszáson kívül.

Úszás eleinte simán ment az 1:30 körüli, de a víz annyira hideg volt, hogy se nem bukozni, se levegot venni nem tudtam normalisan, bementunk a vizbe es remegett mindenem... Kulon erdekesseg , hogy nem volt savokat elvalasztó, de megoldottuk. (Leszakadtam a labvizremrol kisse csalodottan jöttem ki, de igy is 2. helyen.)

Bringa 8kör

kocsik, utolsó körbe egy busz és igencsak rossz aszfalt, de legalabb jelolve a katyuk :) Nem nyomtam maxon kellemesen ment ez a 36 körüli átlag végig egyedül, Tomi picit mindig távoldott.

Futás 6kör

Itt kellett figyelni a legjobban , vége felé éreztem csak a térdemet, de nem volt vész elindultam ahogy jól esett 2 hónapig nem futottam és nem akartam kockaztatni  a sérülést. Tartottam a 2. helyemet. Okosan tovább és sikeresen célba érek majd Füreden is :D