0

Egy kis beszámoló a 23-i Night Run-ról.
Nekem ez volt az első futásom ITSH szineiben.
A képen a rajt előtti pillanatok.
Night Run Félmaraton, 1.22.23 (pace: 3.55) ami idén egy 5.-ik helyezésre volt elég. Nem sok kellett volna a 3-ik helyhez 30mp belüll volt. :)
Felkészülési, felmérő versenynek szántam, miként is állok ezen a távon mivel tavasszal Vivicittán futottam utoljára 21km-t. Hasznos volt számomra a verseny, és jól is éreztem magam. Futásom elérte a célját, tudom hogy mit és hogyan kell módosítani/finomhangolni picit a felkészülésemen, és így ősszel a terveim szerint végre beviszem 1.20 alá.
Gratulálok minden Futótársamnak akik vállalásuknak megfelelően teljesítették a távot! Jah és hallottam hogy lefele menet a várból valakik bíztattak hogy "Hajrá ITSH". Netán innen volt valaki? :) Ezúton is köszönöm neki, jól jött és pacsi! :P

My motto: "Don't dream your goals, train for it!"
Fotó: Daniel Pfeiffer

01:22:23 21 03:55 15.29 0 180 0 174