02:01:33

21.1 km

05:46 p/km (10.42 km/h)

Gyors cipőcsere és irány a félmaraton.

Tekerés közben gondoltam,de jó lesz végre vízszintes pályán versenyezni.Ez sajnos nem így történt.A futópálya a Deseda tó körül volt kijelölve.Az első 5-6 km különösen nehéz,egymást követő emelkedőkkel volt tele.Egy versenytárs meg is jegyezte,hogy tavaly nem ilyen volt és ha ezt tudja nem nevez e versenyre.A nagy meleg csak nehezítette a futást,itt szinte végig napsütésben futottunk.

A 8 km-eres frisítőállomás után jött a pálya számomra legszebb része.Egy erdős ösvény,amely sajnos nem sokáig tartott.Sőt a végén a futópálya legnehezebb része,egy rövid,de meredek emelkedő,amire elég volt felkapaszkodni.

14 km után várt a kis családom.Tünde jég hideg ásványvízzel várt,ami hihetetlenül jól esett.Szili és Regina kézenfogva húzott a fordítónál,ami nagyon jó érzéssel töltött el.(ez a tempó már nekem gyors volt)

Várt az utolsó 7 km.Itt már Szattal is találkoztam.Örömmel láttam,hogy vidáman,jól megy neki a futás.

Jött az utolsó fordító-itt is fantasztikus hangulat-és az utolsó 100 m,amelyet a rajtig kézenfogva a gyerekekkel tettünk meg,örökre felejthetetlen befutó és versenyélményt szerezve.Öszidőm:5:53:10

Nehéz verseny volt.A tapasztaltabbak szerint Magyarország legnehezebb Középtávú Triatlon Versenye.Hála Istennek teljesítve,remélem nem utóljára...

02:01:33 21.1 05:46 10.42 0 0 0 0