2016.05.01 Vasárnap, 11:00:00

01:05:58

11.1 km

05:57 p/km (10.10 km/h)

Dunavarsány Futónap 10km verseny. Mivel a maratonosoknak készült a pálya, ezért az elején kiderült több lesz a mai etap :) Nyugodt voltam, jól sikerült a bemelegítés mivel kb 50-en indultunk a félmaratonistákkal együtt és így a rajt rövid volt. Nem tudtam milyen a tempóm, de éreztem könnyen megy és gyors is vagyok. 2 kmnél mondta valaki, h 6:06-al megyünk. Örültem és jobban figyeltem nehogy elfussam az elejét. Végig jól ment, fogytak a km-ek.. Kétszer frissítettem azzal sem lassultam. Többször ellenszél fújt, de nem vetett vissza érzésre. A tempóm stabil volt sztem, az utolsó 500-at megtoltam. Erus ott volt fotózni, tudtam mosolyogni is. 10-en és 11,1-en is PB !!!!! Cél a volt a vivicitta javítása, nagyon is sikerült :))))) (2,55 14:36, 2-2 11:45, 11:44, 11:55, 13:05, 0,55 2:55)

01:05:58 11.1 05:57 10.10 0 0 0 0