2009.08.29 Szombat, 09:00:00

01:44:11

27.5 km

03:47 p/km (15.84 km/h)

II.Velence Szupermaraton. Ezt a versenyt a felkészülésnek szántam, hogy tudjam hol tartok első maratonom előtt. Szerettem volna 3.55-ezreket menni. Ennek megfelelően a rajt után egy hármas élboly után futottam Krisszel. Mint kiderült a háromból kettő váltóban futók voltak. Az első 8kili kemény emelkedős rész volt végig. Itt sikerűlt az egész mezőnyt megelőznöm. Viszont így a következő 20kilit teljesen egyedűl kellett futnom. Még a váltások után sem értek utól a többiek. Pedig 24 váltócsapat indúlt. Végig jó tempóban tudtam haladni. A szél ebben nem volt partnerem. 100 méterrel a vége előtt az első helyezett váltó utólsó embere lehajrázott!! Volt vagy 18 éves! Oda se neki. Végül is megnyertem életem első versenyét! A tavalyi győztes idején, 10 percet javítottam. És még bőven maradt bennem. De még rengeteget kell edzenem ahoz hogy álmaim valóra váljanak! De én kitartó leszek!

01:44:15 27.8 03:45 16.00 0 0 0 0