(edzés)

04:00:00

3 km

01:20:00 p/km (0.75 km/h)

Böllhoff Velence tóparti futóparti. Mivel tegnap eldőlt, hogy nem tudok futni, így taxis voltam, ahogy eredetileg is megdumáltuk. Ide szántam a napom, így hát reggel összeszedtem a népet, és 9 után pár perccel ott is voltunk. Több, mint 1000 ember sorakozott fel a rajtnál, jó volt látni! Nagyon mentem volna én is, de azt hiszem, csak tetéztem volna a bajom. Igazából elképzeltem az első feladott versenyem... Hát nem, ennyire mazoista azért nem vagyok. Mikor elment az összes futó, akkor sétálgattam, dumáltam pecásokkal, nézegettem távcsővel a természetet. 1.52-re futott be az első futó (28 km meg egy kicsi). Juhász Peti 2.07 körül, de nem állt meg, hanem továbbfutott Velencéig meg vissza, hogy meglegyen a maraton. Ez egy állat: 3.15 lett! Miután mindenki megérkezett egy kicsit hesszeltünk a parton (láblógatás a 10 C vízben), aztán irány haza. Kicsit sietni is kellett, mert 4-kor KKM szervezői csapat fényképezés volt. Jó volt ez a nap, azért egy módon lehetett volna jobb is!

04:00:00 3 01:20:00 0.75 0 0 0 0