2015.04.22 Szerda, 11:30:00

00:00:00

6 km

00:00 p/km (0.00 km/h)

BM-OKF Atlétika OB 1500m 2. hely 35 év alatt 4:39.94 4X400m váltó csapat 3. hely 3:58

Bemelegítés és 1 év verseny mentes időszak után ismét felkerült a lábamra a versenycipő! Bár a kondi nem a régi, de azért élveztem. 30-an mentünk egy futamba, Tóth Áron válogatott futó is a mezőnybe került, mint közalkalmazott, aki tud 4-en belül és még volt 1, aki tudtott 4:20-on belül, ha van iram, szerencsémre nem volt. Kifejezetten lassan kezdtünk, senki nem akart a nagy szélben vezetni. Az első 300m tavaly 42-vel bekezdték páran, most 57-et kiabáltak be és a következő 400-on még picit lassult is, nagyon tömörültünk, mind a 30-an, de nem hagytam magam bezárni. Ez pont jól jött nekem, mert nincs kondim most, de gyorsnak a végén még gyors vagyok. Végül az utolsó 800-on elkezdődött a verseny, Áron megindult, amíg tudtam mentem vele, ami meg is hozta a 2. helyet, nem volt erő az utolsó körömre! 4x400-on úgy lett a csapat ideje 3:58, h volt egy 66-os 400m! 400-on befutó ember voltam, szögest itt sem húztam, nem mertem ennyi edzéssel, 56-ot mentem 1500 után savas lábbal. Szuper nap volt, jó volt egyet versenyezni! Érzem, h még van bőven sebesség, de nincs jó állóképességem. Jó volt nosztalgiázni, élveztem!

00:00:00 6 00:00 0.00 0 0 0 0