2015.04.04 Szombat, 10:00:00

01:16:19

20.9 km

03:39 p/km (16.43 km/h)

Nyírbátor nyuszi terepfélmaraton. Mivel az ünnepeket Baktán töltöm, ezért a tőle 20km-re lévő Nyírbátorba rendezett félmaratonra mentem ma. Jobb mintha egyedül futok egy huszast! Bár én azt hittem hogy betonon fog menni a verseny, ennek ellenére egy lőtérszerű bokáig érő homokban kellett két 10kilis kört menni. Nem voltunk sokan, de 6 kiliig a Rotary maraton 2. helyezetjével futottam. A tempó 3:45 körüli volt. Dimbes-dombos homokos. Nagyon jól esett. Aztán kicsit belepörgettem, és utána már 3:35 körüli ezreket mentem. Bár a bokáig érő homok fogta rendesen a lábam, de ennek ellenére nagyon erősnek éreztem magam! Az utolsó kilómétert a pályán kellett megteni. 3:24 lett salakon! Szuper futóidő volt! Szeretem ezeket a kis hangulatos falusi versenyeket! A pálya kijelölése tökéletes volt!!!!!! Kanyar nyíl-kanyar nyíl. Ilyen egyszerü ez!!!! Nincs eltévedés! A végén még kupát is kaptam! Bár nem akartam ilyen tempóban futni, azért ez egy tökéletes edzés volt!!

01:16:19 20.9 03:39 16.43 0 0 0 0