Délegyháza nonatlon. A táv 3x(0,5-13-3);

1kör 15:49;

2kör 13:31;

3kör 11:36;

Nonatlon - 3-szor kellet, egymás után, teljesíteni a 300m úszás, 13km bringa és 3km futás távot.

Az első úszásból kb. 4.-ként jöttem ki. A bringán az első fordítónál ketten tovább mentek, így egyből felértem a 2. helyre. :-)

(Egyszerre indították az 1-2-3x teljesítőket is, így nem lehetett tudni ki mennyit megy, de a 2. pozícióval jónak éreztem magam :-)  ).

Na, én a futás fordítóval jártam így, mint fentebb a bringások. Már jött szembe az első, én még futottam odafelé, de nem találtam a fordítót :-(. Volt egy bója lerakva valahol a tóparton, de nem volt ott senki. Kicsit tovább mentem ,majd visszafordultam (kb.1km kitérő). Visszafelé a szembejövők még nem érték el a bóját, fogalmam sincs, hogy Ők hol fordultak (Visszafelé szóltam is a szervezőknek és utólag halottam, hogy más is panaszkodott, hogy nem tudta hol kell fordulni).

Na, indult a második kör. Az első ember csak egy kört ment, így Én álltam az élre. :-) Úszás ismét kelleme, és a bringán nagyon tetszett a motoros felvezetés. :-)))))) A futás előtti depónál valami lett a derekammal. Nem is ment jól a futás. :(

Harmadik kör. A kellemes vízben mindenféle lábtempó nélkül próbáltam már úszni, mert eléggé éreztem már a vádlim és féltem, hogy begörcsöl (a tóban nem volt kisérés). Az úszás-bringa után kicsit rendeződött a derekam, így az utolsó futást már kicsit bátrabban oda tehettem. Igaz nem lett volna rá szükség, mert a második vagy 10 perccel le volt maradva mögöttem.

Jó kis verseny volt ez a délegyházi. Tavaly az aquatlonon indultam és már akkor is tetszett ez a hely. Jövőre is jövök!! :-)

1kör:48:43;

2kör 48:24;

3kör 46:41;

A rövid táv össz ideje:2:23:54

Így utólag kicsit sok volt ez a táv, elég lett volna a kétszeres teljesítés. :-)