XXIII. Tisza Triatlon Sprint Távú Kiemelt Triatlon (egyéni);

0.75km úszás - 20km kerékpár - 5km futás;

12:46 - 32:14 - 19:35;

(13:56 - 35:09 - 18:57 tavaly);

Kellemes napos időben :-) jó kis verseny volt.

Az úszást jobbra szerettem volna, de nem jött össze. 9-en voltunk egy pályán. Egy srác tudott 10 per körül, Ő ment előre, a klubbtársai vállalták a 12 percet, így rájuk helyezkedtem el. Éreztem, hogy leassabb, mint a tegnapi lábvíz Robiékkal, így a táv felénél az egyik, majd 200m-el a vége előtt a másik srácot is megelőztem. Persze nem lehetett sokat újjítani. :-( A bringára elég jól jöttünk ki - lassan összeverődött egy kisebb csapat, ami végig kitartott és a társaság fele szerencsére vállalta is a váltott vezetést. Az utolós depoból 3.-ként jöttem ki a bringás csoportból, de hamar megelőztem őket. A futásnál érztem, hogy nincs az az erő, mint tavaly, de azért próbáltam nyomni. És bár 3 és fél percet javítottam, ez csak a 6. helyre volt elég az idén a korsztályomban.