153
99
161

Csillebérci 6 órás.

Nem akartam versenyezni, de elkapott a 4. körben a gépszíj, összeállt a mozgás, élveztem a futást, enyhe flow érzés kerített hatalmába és megint kifutottam magam. :-) Nagyon jó hangulat, a pálya az eső ellenére jól futható volt, csak az elején volt pici sár, a nap viszont odatette magát, iszonyú meleg volt, még én is tiszta só voltam. Hála Isten ezt egész jól torelárom, de 2 csekkolás kivételével minden kör végén innom kellett, így is kiszáradtam. Juci, Anita és Csika tesója segített nekünk, innen is köszönet a munkájukért! Ja, és Dórinak, aki a legutolsó körnél kijött elém, jól esett nagyon.

A körök nagyjából hasonlóak lettek, a legjobb 21:30 körül volt frissítéssel együtt, az első tíz kör 22:10-22:30 körüliek voltak, utána kicsit lassultam, de csak egyszer léptem át a 23 percet. Az átlagpulzus , na az magas volt, az első 161, de többségében 150-155 között alakult, elég kiegyensúlyozottan az egekben ragadt.:-)) Végül is elcsíptem a harmadik helyet, aminek nagyon örültem, megvan az idei dobogós helyezés (mióta futok, minden évben legalább egyszer álltam dobogón)!

A szervezés Csanya-szintű, a pontőrök kedvesek, a pálya jól jelölt. Igaz, amikor Halmos Laciék nyugágyba feküdtek, elkapott az irigy, de Makkosmária gázabb volt, ahol egy társaság bográcsban főzött kaját, azt szagoltuk végig órákon át. Nagyon sokan kijöttek szurkolni a futóknak, innen is köszönet nekik.