Pulzus

147
0
162

6 ÓRÁS FUTÁS a Debreceni Kilométerek Sportegyesület szeervezésében. http://www.debrecenikilometerek.hu/statikus/versenykiiras_a_24_oras.html. A minimális cél 55 km volt, de a 60 elérése volt az igazi eredmény. Mivel nem futottam még ilyen versenyt, egy kicsit jobb taktikával még többet elérhettem volna. A frissitést rontottam el, mivel a tev az volt hogy félóránként mindenképpen iszok, egész órában eszek is hozzá. Az evést hanyagoltam el. Az első müzliszelet 1:30-nál toltam be, majd a másodikat 3:40-nél, de ekkor már késő volt, mert már a falnál álltam. A hasam is csikart, ekkor a WC-t is meglátogattam. Továbbiakban próbáltam többször enni, inni. 4:30-nál erősen befészkelte magát a feladás gondolata, hiszen a maraton megvolt, de ekkor megjelent a család. Hozták a hírt, hogy harmadik helyen állok. Erre meg mit tudsz mondani, szépen próbálod a falat lebontani és nyomni tovább a köröket. A 150 körsszám volt a hajtóerő, a végén az utólsó negyedórában a kezdeti köridőket sikerült elérni. Az 151. kör teljesítéshez 80 méter hiányzott. Sikerült a dobógó harmadik fokára feljutni! A frissétésen kivül, a másik nagy hibám volt, hogy a fejben matekot elrontottam. A második órától a negyedik óráig ellentétes írányban futottunk, nem láttam a kivetítőt, nem tudtam a köridőket, csak néha bemondták. Abban a hiszem futottam, hogy 3:40-es maraton meglesz, ezért is hanyagoltam az evést, nem pocsékolom az időt, de igazából nem voltam közelében.

Összességében a helyi futóversenyek számomra menőit pl: Kovács Zsolt, Papp Sanyit egész jól tartottam, máskor fényévekre vannak.