Pulzus

181
115
192

Brutális terepen, gyilkos hőségben nagy menet. A rajtnál Pumpettel indultunk, de amikor elborította az agyamat az adrenalin (a vállfájásomat is elnyomta), onnantól már egyedül diktáltam a tempómat. Az elején sok időt vesztettem az "egysávos" közlekedés miatt, de ahogy elkezdtem előzni, onnantól már nem előzött meg senki ;-). A pálya eszméletlen nehéz volt, de szép volt a táj. Mondjuk a második körnél már nem nagyon gyönyörködtem, csak vártam a végét. Ilyen nehezen nem teljesítettem még negyedmaratoni távot. A szervezés szuper volt, a sporttársak sportszerűek voltak.

Sajnálom, hogy Albke Mesterem nem tudott részt venni a mai versenyen. Az eredményemet Neki ajánlom. Remélem jövőre együtt teljesítjük ezt a versenyt.