69.52 km Szint: 1400 m

03:56 p/km (15.23 km/h)

10 órás

férfi páros 5/8 hely  74 kör (2,1km)

saras pálya, sárba beleragadó gumik bár kanyarban tapadt de egyenesben szívta az erőt

darázstámadás miatti pályaáthelyezés így lerövidült 9 órára

előtte 2 nap nem aludtam plusz túlóráztam nem tudtam edzeni emiatt abszolút nem volt optimális a felkészülés utolsó hete

10-el magasabb volt az ébredési pulzusom mint a megszokott

Körönként átlag fél perccel lassabb votam mint a társam

Az első 2 helyen "profik" végeztek köröket vertek mindenkire 3. helyen szabiék 4.-en bendőék akivel tavaly indultam

Holtversenyben voltunk az előttünk lévőkkel sőt a váltótársam előzött is egy helyet de túl kemény áttételt hajtott és begörcsölt emiatt vesztettünk 2 percet itt dőlt el a verseny

korpaZASZ 3931 napja

Az emesének volt férje van csak nem? A Foki Karcsi.

Ja az kimaradt hogy pulzusmérőm nem akart működni emiatt érzésre kellett menni bár nem nagyon lehetett tartalékolni

Köszi! Egyedül azért durva lett volna ráadásul erős volt ott is a mezőny mert az első 2 helyezett többet ment mint mi ketten együttvéve...

Duóban aki első lett osztrák bajnok is volt országúton, sopron után van valami komoly bringaboltja.

Sanyék feladták mert a párja elesett, Emese férjét mentő vitte el a darázstámadás után, később tudott indulni duóban indult volna de így szóló lett a vége

ORBEA ORCA képe

ORBEA ORCA 3932 napja

Na,azért csak nem egyedül vállaltad be te sem,bár a terepen a 4,5 óra legalább 6-7 óra az outon.

Gratulálok!

korpaZASZ 3932 napja

Gratula, elég szoros volt 3-5 helyen, nem sokon múlt a dobogó! Jó kis futóterepnek tűnik a környezet.

Az Emese és a Horváth Sanyiék kiszálltak , vagy mi lelte őket?

zsolaaa 3932 napja

úgymond profi csapat egy volt az igaz de volt mégegy páros a szabiék előtt de ők is erősek voltak

totomi1 képe

totomi1 3932 napja

Gratulálok! Azért ez szép volt így is - főleg, hogy nem tudtál ráhangolódni a versenyre

és minden ennyire rosszul jött ki. Nekem a Szabi azt mondta, hogy egy "profi" csapat

volt, ők lettek másodikak, Bendőék harmadidkak és ti negyedikek.Akkor most hogy is volt...? :)