04:02 p/km (14.86 km/h)

Keszthelyi Kilóméterek ... Félmaraton párban ... Krekivel!

Kreki: 42:09

Összetettben a 2. helyen végeztünk: 1:24:45 ... Nyúlcipőbolt néven!

Én futottam elsőnek, de már akkor is nagyon meleg volt. A terv a 4 perces tempó volt. A pálya nem könnyű, amit már tavaly megtapasztaltam, de egy nagyon jó és hangulatos verseny sok jó futóval! Nagyon szerettem volna 42-ön belül menni, de azért nem vagyok csalódott! Az 5. km-ben maradt 10" és az egyik frissítőnél nem találtam a "cumis" italomat ... ott ca. 5"-et pöcsöltem! A cél előtti domb nekem is problémat okozott, de toltam fel becsülettel ... 190-es pulzussal! A célegyenesben természetesen jött a plusz energia ... érzékeltem a nézőket ... a Krisztit is láttam, ahogy megcsinálta a szokásos befutó fotót :-) Egyedül Krekit nem láttam, mert a célkapu után volt a váltópont, amit kis fáziskéséssel, de észrevettem. Pacsiztunk, aztán Kreki nyomta tovább a második felét! Kerek 4 percesben ment végig, ahogy tervezte is. az utolsó 20-30 métert már együtt futottuk fel az emelvényes célba. Jó érzés volt 2. csapatként  beérni:-)))

Ezek után már csak az volt a kérdés, hogy milyen versenyt fut Kokó, aki természetesen a Maratoni távon indult!

Szabó Gábor (Gebregab) mögött a 2. helyen jött a célba ... a tőle már megszokott bicepsz feszítéssel ... mosolyogva!

Jó nap volt, nagyon örülök, hogy idén is el tudtunk jönni és a dobogón is jó volt állni Krekivel, akinek hozzáállása és éredményei is példaként állnak előttem!