136
0
0

Parkerdő

A pályán akartam ma edzeni, de foglalt volt, így elmentem a Parkerdőbe, és egy puhább talajú részen csináltam meg a futóiskolát és a 20 x 100/100 iramjátékot.

01:18:08 16.04 04:52 12.32 20 0 0 136

4 hozzászólás

korpaZASZ képe

korpaZASZ 4058 napja

Hát, amilyen meleget mondanak, 136os pulzus több is mint elfogadható!

lroland képe

lroland 4058 napja

:) Jól van, értettük.

Ha jól láttam, 60 m-es versenyek voltak kisiskolásoknak, mind a 8 pályát elfoglalták a célegyenesben. Néztem az edzésedet, a pulzus alapján semmi nyoma fáradtságnak. Ma már frissebbnek éreztem a lábam, de érdekes módon a pulzus időnként elég magasra csapott. Bár összességében elfogadható átlag jött ki. Ezt a mai pulzust szombaton is elfogadnám, 5:30-as tempó mellett, iramjáték, futóiskola nélkül.

Bocs, "KORA reggel" vagy "Korpa reggel volt a pályán" , de így sehogy sem jó :)

Korpa reggel voltam a pályán, már akkor rakosgattak ki rajtgépeket, meg bólyákat, gondoltam, hogy lesz valami, lehet, hogy most tartják a 30 000 méteres versenyt, rajtgépből :)