2012.09.16 Vasárnap, 10:30:00

01:31:00

21.3 km

04:16 p/km (14.04 km/h)

Karva-Lábatlan maraton, 2 fős váltóban. Az első szakaszt én futottam, Karva-Muzsla-Párkány-Esztergom volt az útvonal. Jó volt a verseny, bár nem volt hatalmas mezőny. A szakaszon először vezettem, majd 3 km után megelőzött egy egyéni futó, aki aztán el is húzott tőlem. Végig stabilan tartottam a második helyet, tök jól éreztem magam 16-17km-ig, amikor meghúzódott a combom. Ez visszavett egy kicsit, de igyekeztem nem nagyon foglalkozni vele. Aztán ahogy Párkányból másztam fel a hídra, beszorult a levegő, és 4-5 percig kínzott a fájdalom, mire végre engedett a szorítás. Szörnyű rész volt ez, teljesen belassultam utána, szerencsére már csak 2.5km volt a váltópontig, amit végül az abszolút 3. helyen értem el, a váltók között az elsőn. Aztán jött Gergő és alázott. :D Végül 2:57-es összidővel nyertük a versenyt, mind a váltók kategóriáját, mind az abszolút versenyt. Befutóérem ok, kupából csak 1 db a 2 embernek (...), és semmi aranyérem vagy díjazás (?????). Kicsit többet kellett volna szentelni a díjazásra, de amúgy korrekt kis verseny.

01:31:00 21.3 04:16 14.04 0 0 0 0