Már 53 656 207 km-t sportoltatok

Triatlon: Armstrong 6., Major József 13. lett Texasban

pen | 2012-04-02 | 8 hozzászólás

Tim O'Donnell és Williamson nyerte a hétvégén a Memorial Hermann Ironman Texas 70.3-as elnevezésű amerikai bajnokságot. Lance Armstrong 6., Major József 13., Kuttor Csaba 17. lett.

Triatlon: Kuttor Csaba 15. lett a középtávú VB-n Clearwaterben

pen | 2010-11-14 | 1 hozzászólás

Hétvégén 70.3 VB-t rendeztek Clearwaterben. A Foster Grant Ironman World Championship 70.3 versenyen Kuttor Csaba 3:51:13-as összidővel a 15. helyen végzett. A férfiaknál Michael Raelert, a nőknél Jodie Swallow győzött.

Triatlon: Kuttor Csaba 42. lett az EB-n

pen | 2010-07-06 | Nincs hozzászólás!

Kuttor Csaba a 42. helyen ért a célba a férfiak versenyén az írországi Athlone-ban rendezett triatlon Európa-bajnokságon. Csaba 5:45 perccel ért be a győztes brit Alistair Brownlee mögött a 1,5 km úszásból, 38 km kerékpározásból és 10 km futásból álló versenyen.

Triatlon: Boronkay Péter megvédte EB címét

pen | 2010-07-04 | Nincs hozzászólás!

A hétvégén rendezték a Triatlon Európa-bajnokság az írországi Athlone-ban. A magyar csapatból egyéniben először Boronkay Péter állt rajthoz, és meg is védte sprinttávú Európa-bajnoki címét. Junior mix csapatunk ötödik lett.

Triatlon: Ironman 70.3 Világbajnokság - Clearwater

pen | 2009-11-22 | Nincs hozzászólás!

Előző hétvégén Csőle Balázs, Kiss Gyula és Kuttor Csaba képviselte hazánkat a Floridában megrendezésre került Ironman 70.3 Világbajnokságon. A 85 fős mezőnyben a legjobb helyezést Kuttor Csaba érte el, ő 30. lett. Csőke Balázs a 44., a gyomorproblémákkal küzdő Kis Gyula pedig az 56. helyen fejezte be a versenyt.A vb-t a német Michael Raelert és a brit Julie Dibens nyerte.

Kuttor Csaba rajthoz áll hétvégén Piliscsabán a terepduatlonon

pen | 2009-09-18 | Nincs hozzászólás!

Kuttor Csaba hazánk kétszeres triatlon olimpikonja, az egyik legeredményesebb magyar versenyző, csapatvezető, edző. Idén a versenyszezon végén kipróbálja a terepduatlont, annak is a nehezebb változatát, az XTerra típusú extrém multisportot - ezt itthon a X2S versenyek jelentik, ahol idén többek között Vatai Miklós és Boronkay Péter is indul. Az indulás kapcsán kérdeztük Csabát a felkészüléséről, terveiről. Triatlon olimpikonként mennyi időt tudsz szakítani a sportág vadhajtásaira, a terepezésre?

Triatlon: Kuttor és Kovács győzött Balatonfüreden

pen | 2009-06-08 | 4 hozzászólás

A férfiaknál a háromszoros olimpikon Kuttor Csaba, míg a nőknél a Tiszaújvárosban is győztes Kovács Zsófia nyerte a Triatlon Tour-sorozat idei második, balatonfüredi állomását. Az olimpiai távú viadal 13:30 órára tervezett rajtját 90 perccel el kellett halasztani a viharos időjárás miatt. A 1,5 km úszásból, 40 km kerékpározásból és 10 km futásból álló verseny egyúttal Európa-bajnoki válogatóverseny is volt.

Duatlon: Kovács Zsófi és Kuttor Csaba nyert Somogyszilen

pen | 2009-04-08 | Nincs hozzászólás!

A korábbi évek havazása, homokvihara és esőzései után az idén kitűnő időjárás fogadta az idénynyitó duatlon ranglista verseny résztvevőit Somogyszilen. A nőknél Kovács Zsófia, a férfiaknál Kuttor Csaba győzött.

Pekingi Olimpia: Augusztus 19-i események

pen | 2008-08-19 | Nincs hozzászólás!

Atlétikában Szabó Nikolett már a pályán van a gerelyhajítás selejtezőjében, de látjuk még ma Papp Krisztinát 5000 méteren, Kiss Dánielt 110 gáton és Fazekas Róbertet diszkoszvetésben is. Szurkolhatunk még Kuttor Csabának triatlonon, Szellő Imrének boxban, a kézis és a vizipólós lányoknak, kajak-kenusainknak és asztaliteniszezőinknek.

Pekingi Olimpia: Triatlon: Tovább bővülhet a magyar olimpiai csapat

pen | 2008-08-09 | 1 hozzászólás

Visszalépések következtében Hódi Anikó BMX-versenyző után Kuttor Csaba triatlonos révén további sportolóval bővülhet a pekingi ötkarikás játékokon részt vevő magyar csapat létszáma.

Triatlon: Benőcs és Kuttor sikeres versenyzése

pen | 2008-08-06 | Nincs hozzászólás!

A tiszaújvárosi Benőcs Zoltán hatodik helyen végzett múlt szombaton, az Antwerpenben megrendezett 70.3-as (középtávú) nemzetközi verseny elit mezőnyében. Kuttor Csaba ugyanekkor harmadik lett a törökországi ITU Európa-kupán.

Triatlon: Szabó Zita olimpiai induló, Kuttor és Walkó tartalék

pen | 2008-06-09 | Nincs hozzászólás!

Szabó Zita olimpiai résztvevőnek számít a triatlon-világbajnokság utáni világranglista alapján. Vancouverben Kuttor Csaba a 38. helyen végzett, és ezzel a harmadik számú pekingi tartalék, akárcsak a viadalt szintén kihagyó Walkó Andrea. Koch Renáta az U23-as mezőnyben 8. lett.

Triatlon: Várakozáson aluli szereplés a világkupán

pen | 2008-05-30 | Nincs hozzászólás!

Gyengén szerepeltek versenyzőink a hétvégi madridi világkupán. Kuttor Csaba láncszakadás miatt volt kénytelen feladni a versenyt, Szabó Zitát két, a kvalifikáció szempontjából fontos ellenfele is megelőzte, Walkó Andrea pedig valószínűleg végleg lemondhat Pekingről. A nők versenyét a portugál Fernandes, a férfiakét a spanyol Gomez nyerte.

Triatlon: Szabó Zita után Kuttor Csaba is olimpiai kvalifikációs helyen

pen | 2008-04-16 | Nincs hozzászólás!

Az elmúlt hétvégén az idei világkupa sorozat 3. állomásán álltak rajthoz versenyzőink Japánban, ahol Kuttor Csaba és Szabó Zita is jól teljesített, ezzel értékes világkupa pontokat szereztek. Zita után így Csaba is olimpiai kvalifikációs helyre ugrott.

Szabó Zita és Kuttor Csaba a Triatlon Tour győztesei!

sepi | 2006-07-30 | Nincs hozzászólás!

Már korábban eldőlt, hogy Kuttor Csaba végez az élen a férfiak mezőnyében a Triatlon Tour 2006-os versenysorozatán. Az 5. utolsó futamon Fadd-Domboriban a nők versenyében lehetett izgalmakra számítani, ahol Koch Renáta és Szabó Zita holtversenyben várta a rajtot.