Már 53 857 119 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Wesley Korir és Sharon Cherop nyerte a Boston Marathont

pen | 2012-04-17 | Nincs hozzászólás!

A kenyai Wesley Korir a nagy melegben rendezett Boston Marathonon 2:12.40-es idővel győzött. A nők versenyében szintén kenyai első helynek tapsolhattak a szurkolók, Sharon Cherop ideje 2:31:50 volt. A nagy meleg miatt mintegy 4300 amatőr futó nem állt rajthoz.

New York City Félmaraton - megnézheted az egész versenyt online

pen | 2012-03-19 | Nincs hozzászólás!

Felhős, hűvös időben rendezték meg vasárnap reggel a 2012-es New York City félmaratont. Ha szeretnéd megnézni videóról az egész versenyt (angol kommentárral) és még nem tudod az eredményt, ne olvass tovább, csak klikkelj erre a linkre.

Wesley Korir - bemutatjuk

pen | 2009-10-29 | 3 hozzászólás

Az idei Chicago Marathonon Wesley Korir hatodik helyen ért célba, 2:10:38-as idővel. Semmi különös, gondolhatjuk, csak még egy jó futó Kenyából. De Korir esete kicsit más, hiszen ő már évek óta az USA-ban él, és amíg a Louisville-i egyetemen meg nem szerezte diplomáját, addig a tanulás volt számára az első. Azóta viszont a futásra koncentrál, és jönnek is az eredmények.

Atlétika: Korir és Petrova nyerte a Los Angeles Marathont

pen | 2009-05-28 | Nincs hozzászólás!

A kenyai Wesley Korir 2:08:24-es pályacsúccsal győzött a Los Angeles Marathonon. A nőknél az orosz Tatiana Petrova 2:25:59-es idővel nyert. A 24. Los Angeles Marathonon összesen 17.307 futó állt rajthoz.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás