Már 53 851 215 km-t sportoltatok

Sürgős! 24 órás úszóváltóra tagokat keresünk

Bozót | 2015-01-29 | 10 hozzászólás

Talán nem mindenki olvassa a falat... Részben-edzesonline csapat :) a hétvégi 24 órás úszóváltó-versenyre tagokat keres.

Amerikai és cseh győzelem a 24 órás világbajnokságon

pen | 2012-09-11 | 17 hozzászólás

Az amerikai Mike Morton nyerte a Lengyelországban az IAU által a hétvégén megrendezett 24 órás világbajnokságot. A 41 éves ultrafutó 277 543,73-as teljesítménnyel, új amerikai csúccsal és a második helyezett előtt több mint 15 kilométeres előnnyel nyert. A nőknél a cseh Michaela Dimitriadu győztes eredménye 244 232,46 volt. A legjobb magyar eredményt Druskó Zsófia és Mazúr Béla érte el.

11 fős magyar csapat indul a 24 órás VB-n

pen | 2012-08-27 | 11 hozzászólás

Szeptember 8-9-én rendezik Lengyelországban a 24 órás futás Európa- és Világbajnokságát. A versenyen 35 ország 269 sportolója áll rajthoz, hazánkat erős, 11 fős csapat képviseli majd.

Zahorán János győzött a szerb ultrafutó-bajnokságon

pen | 2012-06-20 | 4 hozzászólás

Zahorán János nyerte a szerb ultrafutó-bajnokság 24 órás versenyszámát. A Palicsi-tó partján, egykilométeres körpályán rendezett viadalon a címvédő Zahorán 221 kilométert teljesített, ezzel nagy fölénnyel győzött.

Ultrafutás: Sárvári 12 és 24 órás futás - eredmények

pen | 2012-04-29 | 17 hozzászólás

Dr. Lubics Szilvia és Mazur Béla nyerte a nagy melegben megrendezett egyéni 24 órás futást Sárváron. 12 órán Bene Ármin és Makai Viktória győzött.

Ötödik helyen végzett az Edzésonline csapat Sopronban

pen | 2012-04-24 | Nincs hozzászólás!

17 váltócsapat úszói mérték össze tudásukat a 21. Szuperinfo 24 Úszónapon Sopronban. A 24 órás úszóversenyen az Edzésonline Úszómaraton Váltó Csapat immár harmadszor  állt rajtkőre, és idén is az "A" osztály ötödik helyét szerezte meg. Az "A" csoportban az Etil-alakulat, a "B" csoportban a Fröccs csapata nyert.

Idén is lesz Edzésonline csapat a 24 órás Soproni Úszónapon

pen | 2012-04-12 | Nincs hozzászólás!

Idén is rajthoz áll az Edzésonline csapata a 24 órás Soproni Úszónapon. A Csik Ferenc Lővér Uszodában 16 csapat méri össze erejét április 14-15-én. Ha van kedved úszóváltózni egyet, az Edzésonline csapatban még van kiadó hely!

Úszás: Ötödik lett az Edzésonline váltó Sopronban

pen | 2011-04-17 | 11 hozzászólás

Az "A" osztály ötödik helyén zárta a 20. Szuperinfó 24 Úszónapot Sopronban az Edzésonline Úszómaraton Váltó Csapat. Az "A" osztály versenyét az Etil-alakulat, a "B" osztályt a Bármit megúszók nyerték.

Ultrafutás: Sárvári 12 / 24 órás eredmények

pen | 2011-04-17 | 8 hozzászólás

A hétvégén Sárváron több mint 100 egyéni versenyző és 30 csapat vágott neki a 24 illetve 12 órás futásnak. A 24 órás országos bajnokságot Görög Veronika és Mazur Béla nyerte. A 12 órás futáson Sifterné Doszpot Andrea és Szőnyi Ferenc győzött, míg a váltók versenyét a Tinódi aszfaltfaló csajok és a ZASZ nagyon gyors fiúk nyerték.

Ultrafutás: Tajvan jelentkezett a 24 órás VB rendezésére

pen | 2011-02-03 | Nincs hozzászólás!

Az IAU honlapján olvasható hír szerint folynak a tárgyalások Tajvannal a 24 órás világbajnokság megrendezéséről.

Mentsd meg Sárvárt!

pen | 2010-06-09 | Nincs hozzászólás!

A Sárvári Önkormányzat Pénzügyi és Gazdasági Bizottsága úgy döntött, semmilyen támogatást nem nyújt a 12/24 órás futás városközpontban való megrendezéséhez, és egyben felkérte a verseny főszervezőjét, hogy a futás új helyszínét a városközponton kívül jelölje ki. Ha Te is szeretnél még futni Sárváron a várkörön, most segíthetsz!

Ultrafutás: Befejeződött a 24 órás világbajnokság

pen | 2010-05-14 | 17 hozzászólás

Ma délelőtt tíz órakor befejeződött a 24 órás világbajnokság Franciaországban. A versenyen a magyar színeket a nőknél Gurdon Éva, Horváth Mónika, Lubics Szilvia és Máténé Varjú Edit, a férfiaknál Kónya Ákos, Cserpák József, Zahorán János, Lajkó Csaba, Szabó Sándor és Szitó Ervin képviselte.

Ultrafutás: Olsson és Fontaine győzött a 24 órás vb-n

pen | 2009-05-03 | Nincs hozzászólás!

A svéd Henrik Olsson és a francia Anne-Cecile Fontaine győzött hétvégén Bergamo-ban a 24 órás vb-n. A magyar csapat legjobbjai Gurdon Éva (19. hely) és Cserpák József (27. hely) lettek.

Ultrafutók - kicsit közelebbről 2.

pen | 2007-05-04 | Nincs hozzászólás!

Szombaton rajtol az IAU szervezésében a 24 órás futás Európa Bajnoksága Madridban. A viadalon hét magyar ultrafutó állhat rajthoz. Előző cikkünkben bemutattuk a három női versenyzőt, most következzenek a férfiak!

Ultrafutók - kicsit közelebbről

pen | 2007-05-03 | Nincs hozzászólás!

Szombaton rajtol az IAU szervezésében a 24 órás futás Európa Bajnoksága Madridban. A viadalon hét magyar ultrafutó állhat rajthoz. A versenyen a nőket Bontovics Tímea, Gál Andrea és Oravecz Orsolya képviseli míg a férfi csapatban Fendrik László, Hegedűs Ákos, Lőw András és Sádor Csaba indulhat. Az alábbiakban röviden bemutatjuk a három magyar női indulót.