Már 53 660 386 km-t sportoltatok

Terepfutás - magyar Mammut siker a Swiss Irontrailen

Bozót | 2015-08-18 | Nincs hozzászólás!

Kissé megkésve, de beszámolunk Németh Csaba és Wermescher Ildikó sikeréről, akik a Swiss Irontrail 91 kilométeres távján arattak győzelmet.

Terepfutás - Wermescher Ildikó harmadik helyen a Madeirán

Bozót | 2015-04-14 | Nincs hozzászólás!

Az elmúlt hétvégén rendezték meg a Madeira Ultratrail elnevezésű terepfutó viadalt, nem meglepő módon, Madeira szigetén :) Wermescher Ildikó a 85 kilométeres ultratávon indult.

Ultrafutás - Wermescher hatodik az Ultra Trail World Tour ranglistáján

Bozót | 2015-01-06 | Nincs hozzászólás!

Sikeres évet zárt Wermescher Ildikó, a Mammut Pro Team versenyzője, akit Landsberg tartomány legjobb sportolójának választott. Ildikó az Utra-Trail sorozat végén hatodik helyen állt a ranglistán (ehhez a 10 versenyből legalább három 100 km feletti távot kellett sikerrel teljesíteni)

Terepfutás - magyar siker az Eiger Ultra Trailen

Bozót | 2014-07-21 | Nincs hozzászólás!

A hétvégén rendezett Eiger Ultra Trail 101 kilométeres távján Wermescher Ildikó nagyszerű versenyzéssel a második helyen végzett. A Mammut Pro Team&Wolly Sport versenyzője 14:25:41 idővel teljesítette a 6700 méter szintemelkedést tartalmazó távot.

Terepfutás - Wermescher Ildikó ezúttal francia földön ismét második

Bozót | 2014-03-17 | Nincs hozzászólás!

A hétvégén Franciaországban megrendezett Trail du Petit-Ballon terepfutó versenyen Wermescher Ildikó tavalyi nagyszerű szereplését ismételte meg és az előkelő második helyen végzett.

Wermescher Ildikó negyedik a Trans Grancanaria-n

Bozót | 2014-03-03 | Nincs hozzászólás!

A hétvégén került megrendezésre a távoli Kanári-szigeteken a TransGrancanaria terepfutó verseny, ahol természetesen magyar indulók is voltak (és célbaérők is :)  A hölgyek mezőnyében Wermescher Ildikó a fantasztikus negyedik helyet szerezte meg!

A távoli Indiában győzedelmeskedtek terepfutóink - frissítve

Bozót | 2014-02-18 | 1 hozzászólás

Igazán különleges helyszínen rendezték meg a Run the Rann elnevezésű ultrafutóversenyt. A 101km-es ultratáv mellett félmaratoni és maratoni távon is indulhatttak a résztvevők, mindkét magyar terepfutó győzelemmel térhet haza, Németh Csaba az ultrán, Wermescher Ildikó a maratoni távon lett első.

Wermescher Ildikó a Skyrunning világranglistán 20.

Bozót | 2013-11-20 | Nincs hozzászólás!

Megjelent az ISF (International Skyrunning Federation) Ultra ranking – a top 100 férfi és 50 nő, a világ egyik legkeményebb terepfutó versenysorozatáról, amely a világ minden részében megrendezésre kerül. A világ legjobb női versenyzői között 20. helyen Wermescher Ildikó végzett 160,156 ponttal.

Terepfutás - Wörthersee Trail - Wermescher 4. , Németh 5.

Bozót | 2013-09-23 | Nincs hozzászólás!

A hétvégén Ausztriában rendezték meg a Wörhtersee-Trail terepfutó versenyt ahol a Mamut Pro Team két kiválósága Wermescher Ildikó és Német Csaba képviselte hazánkat. Az 57 km hosszú kör Klagenfurtból indulva kerülte meg a Wörthi tavat, amin 1800 m szintemelkedés várt a versenyzőkre.

Wermescher Ildikóék 3. helyen zárták a Transalpine-t

Bozót | 2013-09-10 | Nincs hozzászólás!

A Wermescher Ildikó és Gitti Schiebel alkotta páros a dobogó harmadik fokára állhatott a 8 napos terepfutó viadal végén.

Transalpine Run - Wermescher Ildikóval

Bozót | 2013-09-02 | 1 hozzászólás

Augusztus 31 és szeptember 7. között rendezik meg idén a Transalpine Run elnevezésű multi-day terepfutó eseményt az Alpok csodás vidékén. A verseny különlegessége, hogy csak párosban lehet indulni. A mezőnyben ott van Wermescher Ildikó is aki a német Gitti Schiebel-lel alkotja a Team Woly Sport csapatot. Hajrá!

Magyar terepfutó sikerek Svájcban

Bozót | 2013-08-12 | Nincs hozzászólás!

Ismét magyar sikereknek örülhettek a terepfutás eseményeit követők, a svájci Irontrail elnevezésű terepfutó viadalon Wermescher Ildikó első helyezést ért el, míg Németh Csaba a dobogó harmadik fokára állhatott. A magyar különítmény tagja volt még Galanics Mariann aki kategóriájában lett dobogós, a női mezőnyben hetedik.

Németh Csaba és Wermescher Ildikó ismét dobogón

Bozót | 2013-07-23 | Nincs hozzászólás!

Szombaton reggel 8 órakor rajtolt az Alpokban, az ausztriai Galtürből az idei Silvretta Run 3000 elnevezésű terepfutó verseny, melyen három távon indulhattak a versenyzők (15.8 km, 28.6 km és 43.4 km). A leghosszabb távon második helyezést értek el terepfutóink!

Terepultra - Wermescher Ildikó ismét a dobogó legfelső fokán

Bozót | 2013-06-24 | Nincs hozzászólás!

Fantasztikus magyar terepfutó híreknek örülhettünk a hétvégén. Wermescher Ildikó a Zugspitz Ultratrail-en mutatta meg a világnak, milyenek a magyar lányok, de a fiúk miatt sem kell szégyenkeznünk!

Wermescher Ildikó első lett az Ötscher Ultrán, Németh Csaba ötödik

Bozót | 2013-06-11 | Nincs hozzászólás!

Múlt hétvégén immár 17. alkalommal került megrendezésre Ausztriában a magyar futók által is kedvelt Ötscher Ultramaraton és hegyi maraton. A hosszú távon kiváló terepfutónk, Wermescher Ildikó megszerezte a női első helyet, Németh Csaba pedig az abszolút ötödik helyen ért célba.

Terepfutás - Trail du Petit Ballon Wermescher Ildikóval és Németh Csabával

Bozót | 2013-03-18 | Nincs hozzászólás!

Szintén a hétvégén került sor a franciaországi  Trail de Petit Ballon terepfutó-versenyre ahol hazánkat két kiváló terepfutónk, Wermescher Ildikó és Németh Csaba képviselte.

Terep Ultra Kupa 2010: Előzetes eredmények 3 forduló után

pen | 2010-05-05 | Nincs hozzászólás!

Elérhető az idei Terep Ultra Kupa előzetes eredménylistája, mely az eddigi három forduló összesített pontszámait tartalmazza. 3 futam után a férfiaknál Hajduska Balázs, a nőknél Wermescher Ildikó áll az élen.

Ultrafutás: Kis Zita és Németh Csaba a 2008-as év ultrafutói

pen | 2009-01-29 | 2 hozzászólás

Az UMSZ elnöksége odaítélte a 2008-as év ultrafutói címeket. A férfiaknál Németh Csaba győzött, Zahorán Ádám, Steib Péter, Vozár Attila és Kalotai Levente előtt. A nőknél Kis Zita lett a legeredményesebb, megelőzve Wermescher Ildikót, Gál Andreát, Balogh Andreát és Bontovics Tímeát.

Yiannis Kouros és Wermescher Ildikó nyerték az Ultrabalatont

sepi | 2008-06-22 | 3 hozzászólás

Egy 30 fokos melegben végigfutott szombat után Yiannis Kouros nyerte a 2008-as Ultrabalaton futóversenyt 19:28:39-es idővel. Kalotai Levente 21:10:00 körüli idővel harmadik helyen futott be. A hölgyek versenyében 26 órán belüli idővel Wermescher Ildikó győzött.

Futás: Lowe Alpine Maraton

pen | 2008-06-10 | Nincs hozzászólás!

Hétvégén a Vértesben rendezték a Lowe Alpine maratont, félmaratont ést eljesítménytúrát. A 44 kilométeres maratoni távon a nőknél Wermescher Ildikó és Farkasdi Edina holtversenyben végzett az első helyen, míg a férfiaknál Németh Csaba győzött.

Futás: Wermescher és Pető győztek a 100 kilométeres OB-n

pen | 2008-04-05 | 1 hozzászólás

Wermescher Ildikó rajt-cél győzelmet aratott a 100 kilométeres országos bajnokságon, míg a férfiak versenyében Pető István egy erős bolyt maga mögé utasítva győzött.