Már 53 654 060 km-t sportoltatok

Sanya Richards-Ross pályacsúcsra készül Stockholmban

pen | 2012-08-17 | Nincs hozzászólás!

Miután beteljesültek olimpiai álmai, Sanya Richards-Ross Stockholmban is győzelemre készül. A Samsung Diamond League következő fordulóját ma este rendezik a svéd fővárosban.

Gyémánt Liga: Parádés eredményekkel zárult a sorozat

pen | 2011-09-18 | 1 hozzászólás

Minden idők második legjobb eredményével, Usain Bolt 19.19 mp-es világrekordjától mindössze hét századdal elmaradva, 19.26-tal nyerte a 200 méteres síkfutást Yohan Blake az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat brüsszeli záróversenyén, pénteken.

Atlétika: Utolsó fordulójához érkezett a Diamond League

pen | 2011-09-16 | Nincs hozzászólás!

Ma, azaz péntek este rendezik Brüsszelben a Baudouin Stadionban a Diamond League második döntőjét. A 8 millió dolláros összdíjazású versenysorozat még májusban, Dohában kezdődött, a 14 fordulóban 32 versenyszámban mérték össze tudásukat az atléták. 16 versenyszám győztesét már múlt héten Zürichben kihirdették, a többi versenyszámban a ma esti viadalon dől el a győzelem sorsa.

Diamond League: Színvonalas svájci verseny extra programokkal

pen | 2011-09-09 | Nincs hozzászólás!

Kővágó Zoltán harmadik lett 65,58 méteres dobásával a svájci Diamond League versenyen. 100-on Blake, 110 gáton Robles nyert. A Letzigrund Stadionban teltház előtt versenyeztek az atléták.

Atlétika: Sanya Richards-Ross újra 50 mp-en belül

pen | 2011-08-09 | Nincs hozzászólás!

Sanya Richards-Ross 50 másodpercen belüli 400 métert futva védte meg címét a londoni Gyémánt Liga-viadal második napján. A 26 éves amerikai atlétanő tavaly sérüléssel bajlódott, és saját bevallása szerint nehezen talált vissza régi formájához. Mostani, 49.66-os ideje azonban ismét azt jelzi, számolni kell vele a közelgő világbajnokság éremesélyesei között. Richards-Ross a verseny után azt nyilatkozta, hogy Daeguban is címvédésre készül.

Atlétika: Kővágó Zoltán második lett a londoni Gyémánt Liga-viadalon

pen | 2011-08-06 | Nincs hozzászólás!

A kétnapos londoni Gyémánt Liga-viadal első napján Kővágó Zoltán 66.29 méteres eredményével a második helyen végzett diszkoszvetésben. David Rudisha legyőzte Abubaker Kakit, Dayron Robles pedig David Olivert.

Atlétika: Liu Xiang győzött a sanghaji Gyémánt Liga viadalon

pen | 2011-05-16 | 1 hozzászólás

A 2004-es olimpiai bajnok kínai, 110 méteres gátfutó Liu Xiang nagyszerű formában kezdte meg az idei szabadtéri szezont a vasárnapi sanghaji atlétikai Gyémánt Liga versenyen, melyen egészen kiváló idővel, az amerikai David Olivert legyőzve lett első.