Már 53 658 887 km-t sportoltatok

Kipsang és Galimova győzelmét hozta a 40. Honolulu Maraton

Bozót | 2012-12-11 | 2 hozzászólás

Az idén negyvenedik alkalommal - a híres Waikiki Beach szomszédságában - megrendezett Honolulu Maratonon erős szél nehezítette a futók dolgát, a győztes idő 2:12:31.

Vitatott győzelem a Honolulu Marathonon

pen | 2010-12-14 | Nincs hozzászólás!

Hétvégén rendezték a 38. Honolulu Marathont, melyet a kenyai Nicholas Chelimo (2:15:18) és az etióp Belainesh Gebre (2:32:13) nyert meg. Gebre győzelme ellen a második helyezett orosz futónő óvást nyújtott be, de a bizonyítékok vizsgálata után a rendezők elutasították azt.