Már 53 869 728 km-t sportoltatok

Mezeifutás: Kálovics Anikó győzött Albufeirában

pen | 2011-03-07 | Nincs hozzászólás!

Az IAAF Permit sorozatba tartozó portugáliai mezei versenyen Kálovics Anikó 6 kilométeren 19.38-as idővel végzett az első helyen. A férfiak versenyét a kenyai Josphat Kiprono Menjo nyerte meg.

Atlétika: Szabó Sándor nyolcadik a junior mezei EB-n

pen | 2010-12-13 | Nincs hozzászólás!

Az Albufeirában megrendezett 17. Mezeifutó Európa bajnokság junior versenyszámában kiváló eredményt ért el a tatabányai Szabó Sándor. A szám idei magyar bajnoka végig az élbolyban futva, jó hajrával a nyolcadik helyen ért célba.

Atlétika: Vasárnap mezeifutó EB Albufeirában

pen | 2010-12-10 | Nincs hozzászólás!

A vasárnapi mezeifutó EB-re 33 országból 305 férfi és 210 női futó nevezett. A magyar atlétika a férfi junior bajnokságon képviseli az országot, amelyre az egész verseny legmagasabb létszáma: 113 egyéni induló nevezett, 25 országból.