Már 53 658 854 km-t sportoltatok

Triatlon - indul-e Rióban Faldum Gábor?

Bozót | 2016-02-15 | Nincs hozzászólás!

Mivel egyre több helyen olimpiai indulóként említik Magyarország legjobb férfi triatlonistáját, a Mogyi SE magyar válogatott sportolóját, Faldum Gábort, míg egyéb helyeken egyelőre csak feltételes módban van említve, nem árt „tiszta vizet" önteni a pohárba. Ezen ügyben az egyik legkompetensebb személy, azaz a Mogyi SE klubvezetője, Faldum Gábor nevelőedzője, Borbély Miklós segédkezett.

Triatlon - Faldum Gábor ezüstje Tiszaújvárosban

Bozót | 2015-08-11 | Nincs hozzászólás!

Az augusztus 1-én kezdődött kilencnapos 17. TVK Triatlon Nagyhét  legnagyobb eseménye, a riói olimpia kvalifikációs sorozatába tartozó 19. TVK ITU Triatlon Világkupa döntője volt, ahol  idén sem maradtunk magyar érem nélkül, hiszen Ifj. Faldum Gábor tavalyi bronzát ezüstre cserélte.

Triatlon - Faldum Gábor 11. a WTS szezonnyitón Abu-Dhabiban

Bozót | 2015-03-11 | Nincs hozzászólás!

Megkezdődött a World Triathlon Series versenysorozat is, a szezonnyitó eseményre múlt hétvégén Abu-Dhabiban került sor, ahol Faldum Gábor 11. helyezést ért el. A viadalt a férfiaknál Mario Mola, a hölgyeknél a címvédő Gwen Jorgensen nyerte.

Triatlon Tour: Faldum és Forró a sprinttávú ob győztesei

pen | 2012-08-13 | Nincs hozzászólás!

Faldum Gábor, illetve Forró Zsófia nyerte szombaton Fadd-Domboriban a sprinttávú triatlon országos bajnokságot, amely a Triatlon Tour-sorozat hatodik állomása is volt.

Triatlon: Faldum Gábor és Szakály Zsuzsanna győzelme

pen | 2011-06-20 | Nincs hozzászólás!

A férfiaknál a hazai közönség örömére Faldum Gábor, a nőknél pedig Szakály Zsuzsanna nyerte vasárnap a Triatlon Tour-sorozat idei harmadik, bajai állomásának szakadó esőben rendezett sprintversenyét, amely 750 m úszásból, 20 km kerékpározásból és 5 km futásból állt.

Fadd-Dombori: Triatlon ünnep a sprint OB-n

pen | 2010-08-03 | Nincs hozzászólás!

Igazi triatlon ünnep volt a hétvégén Fadd-Domboriban, ahol az országos spint távú OB mellett a korosztályos sportolók is versenyre keltek. A szeszélyes időjárás ellenére közel ezer versenyző állt rajthoz, a legfiatalabb célba érkező csupán öt esztendős volt, a legidősebb pedig betöltötte a hetvenet.

Triatlon: Faldum és Csomor volt a leggyorsabb Szombathelyen

pen | 2010-07-20 | 3 hozzászólás

A rekkenő hőség ellenére rekordszámú induló vállalta a megmérettetést az első magyarországi triatlonverseny helyszínén, Szombathelyen, ahol olimpiai távú (1500 m úszás, 40 km kerékpározás, 10 km futás) versenyt rendeztek szombaton. Az immár XXVI. alkalommal megrendezett viadal a közelgő Budapesti Triatlon VB jegyében zajlott, hiszen kvalifikációs lehetőséghez jutottak az Age Group indulók.

Triatlon: Tóth Zsófi és Faldum Gábor győzött Udvardon

pen | 2010-06-30 | Nincs hozzászólás!

A Kelet-Európai Körverseny III. fordulója a szlovákiai Udvardon került megrendezésre ezen a hétvégén. A bajai verseny elhalasztásának is köszönhetően nagy számú magyar versenyzői csapat állt rajthoz a 3 távon meghirdetett versenyeken.

Triatlon: Tiszaújvárosban Gómez és Whitcombe győzött

pen | 2008-07-13 | Nincs hozzászólás!

A férfiaknál a pekingi olimpiai egyik nagy esélyesének tartott spanyol Javier Gómez, a nőknél pedig az olimpiáról lemaradó brit Andrea Whitcombe nyert a TVK BG Világkupa-futamon. A magyar versenyzők közül Faldum Gábor és Szabó Zita érte el a legjobb eredményt.

Triatlon Tour: Faldum Gábor és Tóth Zsófia sikere Baján

pen | 2008-07-02 | 1 hozzászólás

A férfiaknál Faldum Gábor, míg a nőknél Tóth Zsófia nyerte a Triatlon Tour-sorozat idei harmadik, bajai állomását.