Már 53 661 169 km-t sportoltatok

Hoszú Katinka "csak" negyedik lett Dél-Afrikában

Bozót | 2013-02-14 | Nincs hozzászólás!

Hosszú Katinka múlt hétvégén a dél-afrikai Pietermaritzburgban versenyzett, az idén 40. alkalommal megrendezett aQualle Midmar Mile nevű igen rangos úszóversenyen. Az ígéretes kezdés végül egy negyedik helyre volt elegendő.

Úszás: Amatőr úszó halála a dél-afrikai versenyen

pen | 2011-02-17 | 1 hozzászólás

A világ legnagyobb létszámú nemzetközi hosszútávúszó versenyét, a Midmar Mile-t a hétvégén rendezték a Dél-afrikai Köztársaságban. A 38. Midmar Mile összes távján idén több mint 16.000 úszó állt rajthoz. A 45 éves Nick Mellett az egy mérföldes távon indult a szeniorok között, de nem ért célba.

Hosszútávúszás: Hajnal Erika győzött Dél-Afrikában

pen | 2008-02-11 | Nincs hozzászólás!

Hajnal Erika jóvoltából magyar győztest avattak vasárnap a Dél-afrikai Köztársaságban rendezett, Midmar Mile elnevezésű hagyományos nemzetközi hosszútávúszó viadalon.