Már 53 924 676 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Futás: Dupla kenyai siker a bécsi maratonon

pen | 2010-04-22 | 2 hozzászólás

A kenyai Henry Sugut és Hellen Kimutai nyerte meg vasárnap a 27. Vienna City Marathont. Az útvonalon többször szembe fújó szél belassította a futókat, így nagy időeredmények nem születtek. A versenyen 108 országból 32.940 futó vett részt.

Futás: Kenyai és osztrák győzelem a Bécsi Maratonon

pen | 2009-04-19 | Nincs hozzászólás!

A kenyai Gilbert Kipruto Kirwa 2:08:21-es idővel nyerte meg a 26. Vienna City Marathont. Nem sikerült a tervezett csúcsdöntés az osztrák Günther Weidlingernek, aki néhány másodperccel maradt el az osztrák rekordtól. A nőknél a szurkolók nagy örömére a hazai Andrea Mayr győzött,2:30:43-as idővel. 100 országból több mint 29.000 futó vágott neki a különböző távoknak Bécsben.

Futás: Jövőre egy héttel hamarabb rendezik a Bécsi Maratont

pen | 2008-05-07 | Nincs hozzászólás!

A 2009-es Vienna City Marathont a szervezők döntése alapján egy héttel a megszokott időpont előtt, április 19-én rendezik.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás