Már 53 658 813 km-t sportoltatok

Etióp és kenyai elsőség Hamburgban

Bozót | 2014-05-05 | Nincs hozzászólás!

Az etióp Shumi Dechasa és a kenyai Eric Ndiema nagy csatáját hozta a vasárnapi Hamburg Maraton, melyből az etióp futó került ki győztesként.  A mindössze 24 éves atléta a verseny történetének hamradik legjobb idejével, 2:06:44-gyel győzedelmeskedett.

Ausztrál és dél-afrikai triatlonos győzelem Hamburgban

pen | 2012-07-25 | 2 hozzászólás

Az ausztrál Erin Densham és a dél-afrikai Richard Murray nyerte a hétvégi ITU World Triathlon Series versenyt Hamburgban. Vanek Margit 34. lett az elit női mezőnyben.

Úszás: Nem pályázunk a 2013-as VB megrendezésére

pen | 2009-03-04 | Nincs hozzászólás!

Dubai, Hamburg vagy Moszkva lehet a 2013-as úszó-világbajnokság házigazdája, miután a Nemzetközi Úszószövetség első szűrőjén nem jutott át Belgrád, Hongkong és Madrid, a magyar szövetség pedig jelezte: a jelenlegi gazdasági helyzetben nem tudná megrendezni a világversenyt.