Már 53 662 304 km-t sportoltatok

Blazsó Márton és Dósa Eszter nyerte a Mátra Maratont

pen | 2012-09-03 | Nincs hozzászólás!

Vasárnap közel 1400 nevezővel rendezték meg a Mátra Maratont, immár tizenegyedik alkalommal. A Top Maraton sorozat negyedik, egyben idei utolsó állomásán a felnőttek hosszútávját a VKE-Nelson versenyzője, Blazsó Márton nyerte, megelőzve a sérüléséből felépülő tavalyi győztest, Buruczki Szilárdot (Merida Kőbánya TC). A felnőtt kategória női mezőnyében Dósa Eszter (Vitalitás SE – Scott – Nutrixxion) állhatott a dobogó felső fokára.

Hegyikerékpár: Blazsó és Dósa nyerte a szilvásváradi maratont

pen | 2011-05-31 | Nincs hozzászólás!

Vasárnap immár tizedik alkalommal rendezték a Specialized Maraton Szilvásvárad hegyikerékpár-versenyt, a Top Maraton sorozat idei első, sorrendben 25. állomását. A verseny három távján mintegy ezerkétszázan rajtoltak el, a férfi hosszútávot Blazsó Márton, a női közepet Dósa Eszter nyerte.

T-Mobile Top Maraton sorozat 3. állomás – X. Sintesi Bike Bükk Maraton

pen | 2010-08-03 | Nincs hozzászólás!

A 2009-es bükki versenyen felnőttek közt bajnokságot nyerő Buruczki Szilárd és Dósa Eszter idei győzelmével ért véget vasárnap délután a felsőtárkányi, jubileumi Sintesi Bike Bükk Maraton. A T-Mobile TOP Maraton sorozat 3. állomására 8 ország 1450 kerekese nevezett, a rajtvonalon végül a 93, 57 vagy 37 kilométeres távot választva 1200-an haladtak át; a szervezők 27 kategóriát díjaztak.

Kerékpár: Február végéig kedvezményes a nevezés a TOP Maraton sorozatra

pen | 2009-02-10 | Nincs hozzászólás!

A T-Mobile Top Maraton sorozat május 31-én a Szilvásvárad Maratonnal kezdődik, majd július 4-én következik a Duna Maraton, majd augusztus 2-án a Bükk, és végül augusztus 30-án a Mátra Maraton. Február 28-ig a négy versenyre együtt nevezhetsz  14.000 forintért, március 1-től pedig az egyes versenyekre külön-külön,  egységesen 5000 forintért.