ez történt

2012-es évértékelő beszéd(szerűség)

Lio | 2012-12-30 13:27:41 | Nincs hozzászólás!

Üdv Kedves Mindenki!

Hát hol is kezdjem, ezt az évet nevezhetem a félmaraton évének is akár, mert leginkább ez a táv volt az ami elérhető volt számomra, úgy, hogy biztosan tudjam teljesíteni. Amúgy egyik célkitűzés volt, hogy a Félmaraton mánia érmet megkaparintsam, ami sikerült is :) éremEhhez ugye minden évszakban egy félmaratont kellett teljesíteni BSI rendezvényen. Ez 2011 novemberben kezdődött és 2012 szeptemberében csúcsosodott ki a Nike-on. Öröm és boldogság volt, hogy ezt a célomat (mint a futással még csak ismerkedő személy) sikerült elérnem, de hát ez ugye nem volt elég, kellett más kihívás is :) 2011-ben mikor elkezdtem ezt a sportot magamévá tenni, nem voltak nagyratörő vágyak, probáltam szimplán életben maradni egy-egy futás után. Aztán 2012 elején úgy éreztem, hogy akkár még komolyabb távokat is elérhetek, így megcéloztam az 1000 KM lefutását erre az évadra. Tisztelettel jelentem, ez sikerült, sőt egy picit túl is teljesítettem legnagyobb örömömre. Egész pontosan 1251 KM-t sikerült összeszaladnom idén, amit persze jövőre szeretnék kicsit kibővíteni. Célkitűzés nincs, de ennél több legyen :) futós1 Persze ez a táv nem jött volna össze, ha nincsenek azok a jó kis velencei-tó körök (idén ebből 3-at sikerült összedni), a 6 órás Halesz-park beli kilómétergyűjtés és persze a sok-sok félmaratoni és egyéb kis versenyek. superman Több egyéni csúcsot is sikerült felállítanom, illetve megdöntenem, ez a saját ösztönzésemre nagyon jó volt, na meg arra is, hogy megmutassam magamnak, mire vagyok képes (persze ennél többre is, de tartalékolom az energiát). Hogy mi lesz 2013-ban? Úgy érzem, hogy a kisebb családias versenyek jöhetnek szóba, félmaratonok, velencei tókerülések, terep futások. futós2 Az biztos, hogy versenyen kívűl azért megpróbálkozok a maratoni távval, mert kiváncsi vagyok, egyhuzamban milyen is végigkűzdeni azt a 42 KM-t. Így a végén pedig had mondjak köszönetet mindenkinek, aki elősegítette azt, hogy ebben az évben elérjem a céljaimat. Csak pár név a teljesség igénye nélkül: Murányi Viktória, Máténé Varju Edit (mateve), Lajkó Csaba (pecsenye), Rédl Attila (aredl), Laczkó Béla stb. Kívánok mindenkinek kilóméterekben gazdag új évet és persze jó egészséget. Ja és esetleg aki eddig nem próbálkozott még a futással, melegen ajánlom. Elöszőr keserves lesz, utánna baromira fog fájni, de ha belejössz, fantasztikusan ki fogsz tudni kapcsolódni.