Már 53 994 774 km-t sportoltatok
Az én történetem!

Hosszú futásaim kezdete!

laja14 | 2015-09-28 19:37:49 | Nincs hozzászólás!

2014 szeptemberében a nyíregyházi Elektrolux hűtőgépgyár felhívás intézett a nyíregyi cégek felé és az önkormányzatnak,hogy szeretne egy "céges futást" szervezni!Amit 2014 október 03.-án le is bonyolított!Fődíj egy alulfagyasztós hűtő,mivel nejem és én éppen hűtő cserét terveztünk ezért beneveztem mondtam:" próba szerencse pofán nem vernek"!Több mint 10 éves labdarúgó múlttal gondoltam nem lesz nagy dolog lefutni 10km-t ugyanis ennyi volt a verseny távja!Teltek a napok,edzeni egyáltalán nem edzetem a versenyre, bíztam az"alapokban" amit a focis évek alatt összeszedtem valamint a leendő ellenfeleim fáradékonyságában! Hamar eljött első hosszúnak mondható versenyem napja, egy pénteki nap éjszakai műszak után, délután kettőkor volt a rajt frissnek és üdének azért nem mondhatam magam!Elrajtolt a mezőny és azon vettem észre magam,hogy bírom a tempót amit az élmezőny diktál!Harmadik-negyedik helyen küzdöttem a pályával és az ellenfelekkel az időjárás kegyes volt hozzánk igazán jó futóidő volt!A későbbi első és második helyezett elhúztak a mezőnytől így esélyeim a hűtő megnyerésére elszálltak,a harmadik helyért viszont harcban voltam egy nálam nagyobb futórutinnal rendelkező úriemberrel, akit sikeresen magam mögött tudtam tartani.Első 10 km-es versenyemen sikerült dobogó legalsó fokára felállnom!Hűtőt nem sikerült megnyernem,de a harmadik helyért nagy sok értékes ajándékot kaptam a szervezőktől.Amit viszont nem lehet pénzben mérni az a futás szeretete,kitartás,magabiztosság,boldogság és sok új és kedves ember barátsága akiket a versenyen ismertem meg!!!Ezt mind 2014 október 03-án kaptam a harmadik helyért!!!Kacsintás