Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 54 489 513 km-t sportoltatok

RR torna és hasonló kínzások ...

Létrehozta: RunKa  |  2011-11-23 14:22:30-kor

Egyre többen tornáztok :)

Lefáradtál? Jól esett ?

Dumáljuk ki ::))

Eperszem 2011-11-24 13:32:34 | 17
Eperszem képe

Hú, igen? Dejó, már annyi ember írta hogy jön, majd figyeljük egymást, jó? Én előre tervezek menni, mert ott jobban figyelek és jobban csinálom :)



Előzmény: bkmarcsi (10)  
Eperszem 2011-11-24 13:22:39 | 16
Eperszem képe

hervisbe is van szerintem, persze anélkül is jó, csak szalaggal keményebb, néha teljesíthetelenül szerintem :)

 



Előzmény: bibe2 (5)  
Eperszem 2011-11-24 13:21:32 | 15
Eperszem képe

Hú hát itt a helyem na :)

Nekem Dorci már úyg megszokat hogy tornázom, hogy ilyenkor egyszer csak feláll kimegy hoz vizet és néha ő is tornázik, de mondja húú ez neki fáj már.

Én szeretem vegyíteni a tornákat, hoyg ne unjam meg. Réka összes dvd, de most mrá a magazint is mindig kevrgetem, de főleg az újabb dvd-k. Régebben Béres A. is terítéken volt arról most leszoktam

Ahogy Runka én is nyomom Péntek En edzéseit, és pl az intervall nagyon jó, ha kevés időm van ezt nyomom.

És majd hétfőn bezsámolok a fittarénáról, asszem 3 spinning és 5-6 aerobic van tervben. :)

 
bibe2 2011-11-24 13:10:28 | 14
bibe2 képe

na súly az megvan. Ma is Ninett végig a hasamon ült és a pacikáját mutogatta:)

 
Bozót 2011-11-24 12:39:38 | 13
Bozót képe

Na, belepofázok :) Én úgy tudom, a hasazást is, mint más nagy izomcsoportok erősítésére szánt gyakszit, inkább minden másnap érdemes, de "max fáradásig" vagyis nem ezer ismétléssel hanem inkább nagy ellenállással, súllyal.



Előzmény: RunKa (9)  
bkmarcsi 2011-11-24 12:28:20 | 12
bkmarcsi képe

http://fittarena.hu/2011/11/elkeszult-a-6-tesco-fittarena-helyszini-programfuzete/



Előzmény: RunKa (11)  
RunKa 2011-11-24 06:54:41 | 11
RunKa képe

Nya :) Pont ezért született :)

Hol néztétek meg milyen órák vannak ? Na, nem mintha mennék, csak érdekel.



Előzmény: bkmarcsi (10)  
bkmarcsi 2011-11-24 06:44:06 | 10
bkmarcsi képe

Hogy ne a futósban OFFoljak, ha már vagy ilyen topik Vigyor.

Eperszem, én is megyek unkahúggal a FittArénára Vigyor. (Ő ugyanaz az unokahúg (mivel egy tesóm van és a másik gyerekük fiú), akit a Sparra is el tudtam csábítani.)

Nem tudom mennyire bírom majd, mert mostanában csak futni szoktam...

Viszont ha kis sem próbálom, akkor főleg nem tudom meg. Télre amúgy is inkább csak 2-3 kinti futást tervezek és a maradék 1-2 lesz RR és társai.

 
RunKa 2011-11-23 22:27:49 | 9
RunKa képe

Igen ahogy Sneci-ke írja sok helyen van, asszem én most láttam a Hervisben 1600-ért a TheraBand-et. Én arra esküszöm. Amúgy meg vannak mások, sok féle szinben, annak meg kitudja milyen az ellenálllása...

Mondjuk egy lábsúly? De ha veszel szalagot hamar megszokod Kacsintás

Hasazni lehet szerintem mindennap, ha nem csinálod, sokat hagysz ki, előjön az izomláz.

Tök jó, hogy sokan tornázunk :)

Ide nem csak RR jöhet :D



Előzmény: bibe2 (5)  
RunKa 2011-11-23 22:22:51 | 8
RunKa képe

MI? Vettetek húzódzkodót ?

Nálam ma elmaradt a torna, Ikában elment az idő, viszont futottam ::)) és még vár a vacsora...22:22 óra van :D, azért megeszem.



Előzmény: Sneci-ke (2)  
Bendeguz85 2011-11-23 21:06:51 | 7
Bendeguz85 képe

Auchanokban is láttam mostanában gumiszalagot



Előzmény: bibe2 (5)  
Sneci-ke 2011-11-23 20:34:55 | 6
Sneci-ke képe

aranyos lehetett a közös tornátok :-)

a gumiszalaggal vagy -kötéllel végzett gyakorlat szerintem hatásosabb, mint nélkülük, mivel a szalag/kötél ellenállása is erő kifejtésére késztet

Deca-ban, Intersport-ban lehet ilyet kapni



Előzmény: bibe2 (5)  
bibe2 2011-11-23 20:23:27 | 5
bibe2 képe

Szerintetek a szalagos gyakorlatnál, vagy mit tudom én minek hívják azt amivel tornáznak és nyúlik, szóval annál az sem baj ha nem azzal csinálom ugye, csak nem olyan hatékony? és hol lehet olyat venni?

 
bibe2 2011-11-23 20:19:53 | 4
bibe2 képe

nagyon találó a címe a forumnak:) most hogy több időre beszorul az ember a lakásba, gondoltam itt az ideje elkezdeni kicsit alakformálni torna formájában. szóval begyüjtöttem 3 RR dvd-t. Gondoltam kipróbálom úgy a tornát, hogy kicsit nem viszem addig mamához, hanem Vele együtt, hátha tetszen fog neki és vagy próbálgat ő is tornázni, vagy eltáncizik a zenére. Próbaképp a 20 perces combgyakorlatot választottam, annyit csak tolerál Ninett. Először csak állt és nézett felváltva a tv-t, felváltva engem. Gondolom azt nézte, hogy én miért nem azt csinálom mint a néni:)mert ugye Réka guggolása és az enyém között ég és föld volt a különbség. Már kb. az első percekben éreztem, hogy izomlázam lesz. Rengetegszer megkellett álljak, mert úgy éreztem szétdurran a lábam. Azért furi, hogy ennyi kilivel a lábban ez ennyire megterhelőnek tünik, de hát más jellegű mozgás ez. Na végiggyűrtem, kicsit monotonnak találtam. Gondolom így hatékony?! Mivel kicsi még bírta idegekkel nekigyűrkőztem a 40 perc csípő-popsinak. NA itt Ninett már kezdte unni a dolgot, aranyos volt néha probálkozott a mozdulatokkal , emelgette kis pöttöm lábait, édes volt, majdnem megzabáltam. Viszont ott kezdődött a probléma, hogy Ninett ha fekvő helyzetben lát, erős késztetést érez, hogy rámmásszon. Ez most is így történt, úgyhogy úgy emelgettem a  lábaimat oldalfekvésben, hogy közben kicsi a nyakamon ült és dumált hozzám, meg néha persze ugga-bugga(ugra-bugra):) na kész voltam egyrészt a gyakorlatoktól, olyan furcsa helyeken éreztem fájdalmat, másrészt a kis makikámtól. de úgyhogy a négykézláb láblengetős részt ki is hagytam. de kezdetnek azt hiszem ez is elég volt. Ez nem volt annyira monoton mint a comb. na azt hiszem jól váltogatom majd ezt a három dvd-t. meg főleg hasra , fenékre fogok rámenni. szerintetek egyébként a mindennapos has az jó, vagy itt is kell hagyni közte pihi időt?

 
Debyand 2011-11-23 19:58:31 | 3
Debyand képe

Én is tornáztam ma végre, jó hatással vagytok rám! :)

Jillian Michaels 30 napos tornáját csináltam, sok jót hallottam róla, kipróbálom. (egyébként megrendeltem az új RR-t, pár nap, és átvehetem)

Ja, és valamiért nem tudok edzéstípust rögzíteni, se bicónál, se aerobic-nál, tegnapi, meg mai napra írnék dolgokat...

 
Sneci-ke 2011-11-23 19:29:26 | 2
Sneci-ke képe

Én tornáztam, de nem RR-t.

Nagyon gáz volt ez a húzódzkodás Sírós

 
RunKa 2011-11-23 19:24:35 | 1
RunKa képe

Senki nem tornázott ?

Ó, :(