Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 54 447 243 km-t sportoltatok

Péter Attila 50 éves lesz 2011-ben

Létrehozta: Scheffer István  |  2010-11-22 18:01:34-kor

Szeretnénk ha sokan csatlakoznátok ahhoz a kezdeményezéshez , amely Attila szülinapjával kapcsolatos , és mi is "adhatnánk" valamit  a 20 éve a futókért , és a futókkal együtt  dolgozó , lelkesítő Attilának. Természetesen nem anyagiakra gondoltunk. Hanem egy jó futásra , vagy megemlékezésre .

Várjuk az ötleteket mindenkitől.

doboseva 2011-01-20 12:13:55 | 88
doboseva képe

Sziasztok! Akkor beszállnék én is, a többiek nem nyilatkoztak. Azt szeretném kérdezni, hogy akkor végül is hogy és mikor lesz az ajándék átadás?  

 
Pocokharcsa 2011-01-20 10:24:19 | 87
Pocokharcsa képe

Szerintem azért a BSI-t nem ártana megkérdezni, hogy milyen színű polót adnak majd a Vivicittan, mert nem lenne jó, ha ugyan olyan színű lenne. A színeét szerintem úgy kellene kiválasztani, hogy mindenképpen kitünjön a többiből. Mondjuk egy kék szín. Az elején mondjuk egy olyan felírat, hogy Péter Attila 50 éves. A hátoldalán pedig rá jellemző mondattal. Mondjuk, hogy nézzük hogy kik vannnak többen a fiúk vagy a lányok. Akkor jöjjön egy orszlán üvöltés, és jöhet a sikoltás. Hogy mennyit rendljetek a jelentkezőknek mindenképpen.A tortával kapcsolatban én személyszerint nem bánom ha nem jut.

 
Scheffer István 2011-01-17 18:55:12 | 86
Scheffer István képe

Köszi, a jelentkezéseteket.

Természetesen jó lesz kaposváron is .

Hoyg hányan leszünk ajándékozók? nem tudom , viszont ennél feljebb nem visszük az árat. A torta méretét lejjebb vittük , " csak " 50 szeletes lesz .A mikrofon adott ,  a könyvet is rendezte a Mira .Azt gondoltuk , ha 30-an beszálnak , akkor talán meg lesz az a ráfordított költség . HA sokkal többen fizetnének , akkor azt valamire közösen elköltenénk , arra majd akkor , és itt visszatérünk . A póló  egy ezres . Itt vagyunk dillemában , hogy mennyit , és milyen méretet rendeljünk , és persze szín sincs , és szöveg se. ezt azért nem ártana tisztázni.

Az biztos , hogy az edzésonline feliratot feltennénk rá, a Pen küldött formációkat , és ha meg van a szöveg is , itt közzétesszük a mintát , mint ahogy a mikrofont is láthatjátok , ha visszalapoztok.

 A Nyúlcipő cipőboltban , ( beszéltem velük, ) teszünk le egy párat , és ott is lehet venni .

Kb ennyi .

 
Pocokharcsa 2011-01-13 21:00:53 | 85
Pocokharcsa képe

Mindenképpen benne lennék még mindig. Viszont nem biztos, hogy ebben a hónapban eltudom utalni. De akkor legkésőbb a kaposvári versenyen odatudnám adni. Ha még időben jó lenne?



Előzmény: Scheffer István (81)  
Eperszem 2011-01-13 15:28:48 | 84
Eperszem képe

Én továbbra is benne vagyok, még egyeztetek cmborával aki nem jár ide és feliratkozunk meg utalunk.

Csak jó lenne tudni mennyien vannak benne, mert ha kevesen akkor több ugye a költség/fő.

 
doboseva 2011-01-13 07:36:18 | 83
doboseva képe

Sziasztok! Mi is megyünk néhányan. Megkérdezem a többieket mit szólnak az ajándékozáshoz. Én mindenképpen beszállnék,  megérdemli ez a jóember, hogy méltóképpen megünnepeljük a szülinapját!! 

 
Mira 2011-01-11 16:12:02 | 82
Mira képe

István, elküldöm az ismerőseimnek az infót, nem biztos, hogy látogatják az edzésonline-t. Tudnál egy e-mail címet adni?

Köszi!

Mira



Előzmény: Scheffer István (81)  
Scheffer István 2011-01-11 12:04:27 | 81
Scheffer István képe

Mindenki felé feltennék egy kérdést , aki eddíg csatlakozott az Attila szülinapjára  tervezett "akcionkhoz".Természetesen új jelentkezést is szívesen látunk.

 Folytassuk , vagy NE . Nagyon csönd van körülötte , pedig lelkes csapat volt az elején .

 Természetesen elfogadjuk azt , hogy ne , de azt akkor tudnunk kell.

Egyébként akik szervezzük ( Dildi , Mira , én ) úgy számoltuk , hogy a tortra , emlékkönyv , mikrofon , személyenként egy 1000 ft körül kijön . Ehhez még a póló jönne , ami megint egy 1000 -es.  Itt ez a kérdés , hogy ennyit kinek ér meg , hogy támogassa az akciót .  Aki úgy dönt hogy igen , kérem névvel iratkozzon fel, valamint egy számlaszámra  utalja át a pént. A hivatkozási rovatba írja oda petiatti 50 , és a saját nevedet .Számlaszám: 117463-30736438 .Így tudunk tovább lépni .

 
Mira 2011-01-07 15:12:01 | 80
Mira képe

Benne vagyok a megbeszélésben, és persze a szöveget a következőképp módosítom:

 

Sziasztok!

 

Kaposvár Dombjai Farsangi Félmaratonra (február 5-6) egy lány vagy egy fiú szobatársat keresünk a négy fős lakosztályunkba, a Kapos Szállóba. A szállás 6500 Ft/fő reggelivel, és vasárnap délutánig lehet maradni.

Írj üzit, ha érdekel!

Mira 



Előzmény: Scheffer István (79)  
Scheffer István 2011-01-07 14:29:25 | 79
Scheffer István képe

JA és miért nem egy pasit kerestek három lány mellé . Több lenne a jelentkező. Még én is bátorságot erítenék.

 
Scheffer István 2011-01-07 14:27:13 | 78
Scheffer István képe

Ketten ellevelezgetünk. A többiek téli álmot alszanak. Remélem felébrednek hamarosan .

Mi is neveztünk . Mi vagyunk a Hykomat duó ( dildi + én )A család többi tagja is nevezett . Ha lehet a naplót hozd . Mi visszük a tortát .Jó lenne egy kis megbeszélésre össze jönni , és megbeszélni a továbbiakat , az Attila szülinapjával kapcsolatban . ( mikrofon póló. Stb

 
Mira 2011-01-07 13:15:26 | 77
Mira képe

Sziasztok!

 

Kaposvár Dombjai Farsangi Félmaratonra (február 5-6) egy lány szobatársat keresünk a négy fős lakosztályunkba, a Kapos Szállóba. A szállás 6500 Ft/fő reggelivel, és vasárnap délutánig lehet maradni.

Írj üzit, ha érdekel!

Mira 

 
Mira 2011-01-05 14:34:59 | 76
Mira képe

Megkaptam a 20-as rajtszámot!!!! :-)

Ki jön, ki jön?

 

 

 
Mira 2011-01-01 13:26:17 | 75
Mira képe

Sokakkal beszéltem, de mindenki azt mondta, hogy össze kell szednie a gondolatait, úgyhogy a terv az, hogy aki szeretne az emlékkönyvbe írni, az a kaposvári futásra összeszedett gondolatokkal érkezzen, és ott körbe lesz adva a könyv! :-))



Előzmény: Scheffer István (74)  
Scheffer István 2010-12-30 18:50:59 | 74
Scheffer István képe

Nagyon jó Mira . Köszi . Remélem sokan aláírják. Majd írd meg .

 Addig is B.U .É. K. mindenkinek , és jó futást .

 
Mira 2010-12-30 16:45:42 | 73
Mira képe

Sziasztok!

Holnap viszem Agárdra Péter Attilának készített emlékkönyvet.

Aki szeretne bele írni, a szóljon holnap, és odaadom. Addig is van egy esténk a gondolkodásra...

Mira

 

u.i.: Az athéni maratonos pólóm lesz rajtam, arról tudtok felismerni.

 
Mira 2010-12-27 11:27:03 | 72
Mira képe

Megjött a 4. hírlevél.

Kérdésem lenne: tervezi valaki kocsival a szombat reggeli indulást Kaposvárra? Barátnémmal szívesen beszállnánk a benzinpénzbe, és persze finom sütiket is vinnénk magunkkal?

És még egy: egy jóbarátom szobatársat keres a belvárosi Kapos Hotelbe, írjatok, ha valaki szívesen tartana vele. Ja, fiú, rendes, és nem horkol! :-))

 

Íme a 4.:

 

Kedves Ismerősök!

 

Boldog Karácsonyt és sikeres Új Évet kívánok mindenkinek.

 

Az érdeklődők zöme két napra jön! Nagyon helyes, ezért utánajártam a lehetséges legjobb szállásoknak:

 

  1. Kapos Hotel – Kaposvár, Kossuth tér (a rajt és a cél helyszíne, a versenyközponttól 200 m-re). Kedvezményes árajánlattal várnak Benneteket: már 7000 Ft/fő-től (kétágyas szobában) reggelivel. Érdeklődni és szobát foglalni lehet a következő elérhetőségek valamelyikén e-mail: info@kaposhotel.hu és telefon: +36/82/510-279. A foglaláskor, a kedvezményes árért jelezzétek a „Péter Attila vendége” kódot. Nézzétek meg a szállodát a neten: www.kaposhotel.hu
  2. Deseda Panzió – Kaposvár, Kemping u. 47 (a Kaposvár-Toponár városrészben, ahol én is lakom, közel a Deseda tóhoz, ahhoz a kerékpárúthoz, ahol majdnem minden kaposvári futó edz). Családias a hangulat, tökéletes a nyugalom és wellness rész is használható. Kétágyas szoba, reggelivel 6000 Ft/fő, de apartmanban olcsóbb is lehet! Ha hivatkoztok rám nem fog ártani! Írjatok e-mailt deseda@desedapanzio.hu vagy kérdezzetek az információs telefonon: +30/30/298-0-298. Nézzétek meg a neten: www.desedapanzio.hu
  3. Klebersberg Kollégium – Kaposvár legújabb középiskolás kollégiuma, 4 ágyas szobákkal, 2 szobánként fürdővel. Még saját uszodája és tornaterme is van! A szállás kb. 3000 Ft/fő és még tárgyalok arról, hogy reggelit is kaphassunk ezen a helyszínen. Ezt a szállást majd nálam kell foglalni és fizetni.

 

A hivatalos hotel és panzió már foglalható, ezt Nektek kell intézni!

A kollégium majd a nevezés megkezdésekor, ezt én intézem a Számotokra.

A könnyebb közlekedés érdekében még tárgyalok a helyi tömegközlekedési vállalattal és egy taxis csapattal is!

 

Még mindig sok ismerős van, aki nem tud erről a „titkos” levelezésről, ami köztünk folyik. Szóljatok mindenkinek, akinek tudtok, hogy küldje az e-mailt a hírlevél miatt!

 

Tisztelettel, szeretettel és barátsággal:

 

Péter Attila

 

 
Scheffer István 2010-12-24 16:34:13 | 71
Scheffer István képe

NAgyon Karácsony van . Most senkinek nem pörög az agya , vagy is most nem ezen . De ez a természetes . és normális .Majd ünnepek után felpörgetjük az eseményeket . Addig is Kellemes Ünnepeket mindenkinek .KacsintásVigyor

 
Mira 2010-12-23 11:10:22 | 70
Mira képe

Szuper!!! :-))

Támadt egy újabb ötletem, de inkább  szavazásra bocsátanám.

Láttam, hogy a kaposvári futást PA feltöltötte a futótérkép weboldarára. Mivel ő maga is fut, ezért arra gondoltam, hogy születésnapja alkalmából 50 db futótérképet feltölthetnénk a tiszteletére, azokat kinyomtatnánk, és átadnánk neki. A terv, hogy 50 különböző település legyen, 50 különböző ember töltse fel, vagy Budapest 23 kerülete és 27 település. Akik szeretik, azok a kedvenc futóútvonalaikat adhatják neki ajándékba. Mivel sokat utazik, ezért nagy esély van rá, hogy fusson az ajándékútvonalakon. :-) Az elnevezés pedig legyen közös PetiAtti 50/1 /2 /3 .... Vagy Péter Attila születésnapjára/1/2/3.... A kinyomatatott útvonalakat pedig vagy Kaposvárott vagy a Vivicitta'-n átadhatnánk neki egy nagy masnival átkötve, alul jelezve, hogyan tud rákeresni a futótérkép útvonalon.

Ha tetszik az ötlet, akkor 49 lelkes futótérkép-feltöltő jelentkezését várom! :-)))

Mira

 
Scheffer István 2010-12-21 10:37:26 | 69
Scheffer István képe

Ok. Rád van bízva . Klassz a cipő amit átküldtél a Dildinek. Már rendezte is a tortává alakítását.

De majd Ő elmondja.

 
Mira 2010-12-20 14:49:52 | 68
Mira képe

Rendben, megpróbálkozom a verssel, de ebben az esetben inkább viccesnek kéne lennie, ugye? Arra gondoltam, hogy belefűzöm azokat  a mondatokat, amiket ő szokott mondani.

Jelmondata? Azt nem is tudom, de visszahallgatok néhány befutófilmet, hátha ráakadok valamire....



Előzmény: Scheffer István (67)  
Scheffer István 2010-12-18 12:34:35 | 67
Scheffer István képe

Egyre jobbak az ötletek . Az nagyon jó az, hogy a Mira ( vagy aki szeretne )írjon egy verset , és a könyvben jelenjen meg . Aztán ha tudjátok a "jelmondatát" az Attilának , akkor az is klassz . És ha meg van a betütipus , amit szeretnénk , akkor megadom az e-mail címem , hogy a szöveggel együtt valaki átküldje nekem , hogy nyomtatva leadjam annak aki ráírja a mikrofontra . A Pen megígérte , hogy a szöveget megtervezi a pólóra , és még azt is , hogy a Nyúlcipőboltba segít bejutni , a póló árulása miatt. 

 
Pocokharcsa 2010-12-17 20:09:33 | 66
Pocokharcsa képe

A mikorofonra szerintem írhatnánk, hogy a "Szavak emberének" 50. születésnapja alkalmából. A póolóra pedig Amit szokott mondani. Amit Míra javasolt az nagyon jó. De ezt valami frappáns betűtipussal is bele lehetne írni vagy íratni az emlékkönyvbe. Valamint Mírához lenne egy javaslatom. Mivel szoktál verseket írni, szerintem erre az alkalomra írhatnál valami aranyos kis frappánsat ami mondjuk a második oladlon lenne. És utánna meg mi írnánk bele valamit. Azért a Második oldalra, mert mikor kinyitja akkor az ő jelmondata szerepelhetne benne, mondjuk az is ami a polóra kerül.

 
Scheffer István 2010-12-17 12:07:48 | 65
Scheffer István képe

De Kaposváron lesz a futás , a Dildi is ezt akarta mondani , tudom.  És a tortát oda terveztük. A mikrofont, póló , emlékkönyv  szerintem , Vivi....n. OK?????????? vagy nem . Mondjátok. A szövegk pedig nem rosszak, ha valamelyikre rábolintotok azt csináltatom. A pólóra , és a mikrofonra is mondjatok valamit .

 
Mira 2010-12-17 10:37:48 | 64
Mira képe

"Lekvárfőzés, bébisitter, almaszedés, ablaktisztítás, hullámzás, taps, de jót futottál, 9-8-7-6-5-4-3-2-1.... 50!!!!!!"" tovább is van, mondjuk még? :-)))

Bonyhád? Nem Kaposvárról volt szó? Ott lesz a farsang, vagy tévedek?

 



Előzmény: dildi (63)  
dildi 2010-12-17 08:31:26 | 63
dildi képe

István! a mikrofont nem Bonyhádon a tortával együtt akarjuk/od?? A póló szerintem mindenképpen a vivin legyen. A felirat pedig: Péter Attila "a szavak embere" és a dátum. De lehet még valamilyen idézet is. Ha tud valaki esetleg olyat, amit Ő szokott mondogatni???????!!!!!!!!

 
Scheffer István 2010-12-16 11:43:45 | 62
Scheffer István képe

Mindent a Vivicittára  tervezünk, kivéve a tortát . Ugye jól mondom . Azt kéne átadni a februári kaposvári bulin.Csináltassunk addigra pólót?  Az a baj , hogy ott  az időjárás miatt(hideg) , biztosan eltakarnánk.DE mondjátok. És azt is , hogy mi legyen a mikrofonra vésetve .

 
Mira 2010-12-16 10:47:47 | 61
Mira képe

Sziasztok! Lehet, hogy én vesztem el ebben az útvesztőben, de le tudná írni valaki, hogy melyik meglepi mikorra lesz időzítve, illetve lesz-e a Vivicitta'n köszöntés vagy nem?

Jaj, és az emlékkönyv hogy legyen, mert akkor veszem-viszem! :-))

 

Mira

 
Mira 2010-12-15 19:57:26 | 60
Mira képe

Szuper a mikrofon! Gyerekek, én előre látom, hogy úgy fog bőgni a meghatottságtól, mint egy kisgyerek! :-))

A cipőt megpróbálom megkérdezni, hátha sikerül, de kell egy pár nap.

Akkor szerezzek be valami emlékkönyvfélét? Megveszem, és viszem Agárdra 31-én, és aki akar, írhat bele.

Amint láttam a hírlevelet, itt nem csupán futás lesz, hanem egy két napos kulturális kikapcsolódás és egy dobd el hajad esti parti is. Szóval, én ki nem hagynám.... :-)))))

 

 
Scheffer István 2010-12-15 19:54:39 | 59
Scheffer István képe

Húha . Megnéztem  mit írtam a póló árára . Azt hogy egy ezresbe belefér . Akkor a 6- 7- 800 ft addíg visszaszívom , amíg nincs nekünk pontos elképzelésünk . Az nem jelenti azt hogy mennyiség fügvényétől ennyi lesz az ára . Holnap a mikrofonét is pontosítom.

 
Scheffer István 2010-12-15 19:49:16 | 58
Scheffer István képe

Köszi a segítséget Pen , Dildi .

A póló sima pamut A színét pedig mondjátok meg szerintem egy színt nyomassunk. Akkor a pontos szöveget írjátokle. A Pen - nel egyeztetve  az edzés-online felirat is rajta lenne.  És válalt egy tervezést is .  A póló árát itt , egy régebbi hozzászólásomban olvashatjátok.Nem emlékszem mennyi , kb. 6-7 -800 ft körül/ db Köszi .Milyen a mikrofon??????

 
Pocokharcsa 2010-12-15 19:45:07 | 57
Pocokharcsa képe

Nagyon jó a mikrofon.



Előzmény: Scheffer István (53)  
pen 2010-12-15 19:16:36 | 56
pen képe
dildi 2010-12-15 19:11:34 | 55
dildi képe

Na szasztok Skacok :))

Aszonta a Scheffer Pisti, hogy írjak ide is, ne "csak" neki telefonáljak:))) Szóval a tortát megkérdeztem a cukiban, a legnagyobb sütőlemezük 50x60 cm-es. Elég lesz??? A Mírának írtam privit, hogy az adidasból melyik típus kell. Ha meg van, akkor viszel a cukiba egy képet  és akkor tudnak mondani egy kb. árat. A mikrofon pedig ilyen lenne (Pisti én ide teszem, ha nembaj!!??)

 
Pocokharcsa 2010-12-15 19:00:12 | 54
Pocokharcsa képe

A poló az milyen lesz? Ez alatt azt értem, hogy technikai, vagy sima pamut poló? Ennek függvényében adok meg méretet illetve méreteket. Van olyan ismerősöm aki szeretne ilyen polót. Színéről lehet valamit tudni? Szerintem a felirat legyen Péter Attila 50. Születésnapja a Vivicittán.



Előzmény: Scheffer István (53)  
Scheffer István 2010-12-15 18:35:49 | 53
Scheffer István képe

MEg van a mikrofon fotója . Kértem segítséget a Pen-től a felrakásra  , szerintem  hamarossan láthatjátok. Kérek véleményeket , és azt is hogy mit írjunk rá.

Egyben szeretném mindenkitől kérni , hogy amennyiben kér pólót azt mérettel együtt jelezze .Bár a szín még nincs meg , és az sem , hogy mit írjunk rá.

 
Pocokharcsa 2010-12-12 20:42:50 | 52
Pocokharcsa képe

Ha jól olvastam a hírlevelet akkor most december 31-én lesz Agárdon egy peszgő futás. Ott is lehetne például aláírást gyűjteni. De példásul akár az ő által szervezett kis futó bulin is. Csak itt ügyeskedni kellene, hogy ő ne tudjon meg semmit. Mondjuk egy találkozási pontot kijelőlnénk már aki ismeri Kaposvárt és ott aláírnánk. De akár a BSI segítségét is lehetne kérni, hogy akár a verseny irodában a nevezőkkel irassák alá. Akár, hogy a Böszmén biztosítsanak nekünk egy találkozási pontot ahol szintén alá leghetne iratni. Persze, ha biztosítanak ilyen pontot akkor neki errő nem szabad tudni. De ha a tavalyi és idei évhez hasonlóan lesz januárban illetve februárban 25 illetve 50 kilis futás akkor ara is elhelet vinni. Ha jól emlékszem ezek a Velencei tó partján voltak.



Előzmény: Scheffer István (51)  
Scheffer István 2010-12-12 16:27:21 | 51
Scheffer István képe

Gondoljuk végig , hogy hol lehetne a legtöbb aláírást összegyűjteni.Vagy vala,ilyen módon körbevinni a versenyeken a Vivicitta-ig, és egy helyet kijelölni , vagy egy valakit , aki válalja , hogy körbeviszi aláiratni. Aztán itt a neten közzétenni , hogy minél többen keressék meg a "könyves bácsit , vagy nénit". Így azt hiszemminél előbb készen kéne lennie . Cipőtorta?????Hogy áll? Dildi is igérte .

 
szkata73 2010-12-10 11:52:46 | 50
szkata73 képe

Megjött a 2. hírlevél Attilától. A leírtak alapján jó nagy buli lesz Kaposváron. És természetesen futunk is! Vigyor

 
Eperszem 2010-12-08 12:29:34 | 49
Eperszem képe

Mira, sztem a Vivvicitára kellenne az emlékkönyv is, az ő általa szervezett futásra biztos sokan készülnek ezzel-azzal, de a Vivin nem számít már ilyen dolgokra.



Előzmény: Mira (47)  
Mira 2010-12-08 10:49:00 | 48
Mira képe

Jaj, és van egy cuki, ahol tudnak sportcipő formájú tortát készíteni! :-)))



Előzmény: Mira (47)  
Mira 2010-12-08 10:48:08 | 47
Mira képe

Jobbulást!

Emlékkönyvvel kapcsolatban: akkor ötleteket várok, milyen is legyen ez az emlékkönyv? Fűzött, ragasztott, nagysága, oldalszám? Ragasszak bele képeket róla, vagy vannak nektek közös képetek P.A.-val, ami be tudok illeszteni? Ki és mikor írna bele? Ha tényleg az általa szervezett futáson akarjuk átadni, akkor már nincs annyira sok időnk!

Most próbálok szervezni még valamit, de az még titok, ha skerül a szervezés,(Vivicittára tervezem), akkor mindenképp megírom.

 

 
RunKa 2010-12-08 10:38:44 | 46
RunKa képe

gyors gyógyulást !



Előzmény: Scheffer István (45)  
Scheffer István 2010-12-07 20:35:16 | 45
Scheffer István képe

Nagggyyyon jó ötlet ez az emlékkönyvecske a Mirától. Megcsináltatod???És ezt ugye az Ő általa szervezett futás alkalmából adnánk át? Az lenne a klassz .

Azt hiszem nem sejt semmit az Attila mert beszéltem vele , és nem hozta fel. Én sem .

Most egy -két napra eltünök, (műtenek) aztán folytatjuk. Addig is mindent bele. Kacsintás

 
RunKa 2010-12-06 21:30:57 | 44
RunKa képe

ez az emlékkönyv jobb ötlet, mint egy lepedőre való névírás ! ügyi mira !



Előzmény: Mira (43)  
Mira 2010-12-06 18:16:44 | 43
Mira képe

Nagyon klasszak az ötletek, persze, engem ki ne hagyjatok!!! Lehetne egy cipő formájú tortát csináltatni neki, de mindenképp Adidas-os legyen, mert különben meg nem eszi... :-))

Ami pedig fontos, aki eddig még nem írt neki, az ragadjon tollat, mert különben kimarad a hírlevelekből, bár látom, ide is felkerült az első, de ő erről semmit sem tud, vagy legalábbis, remélem. Viszont ő a hozzá érkezett levelek alapján tudja felmérni, mennyien kíváncsiak rá, arra a meglepire, amit nekünk szevez. Talán az egyik legnagyobb ajándék számára az lenne, ha minél többen megtisztelnénk a jelenlétünkkel az általa szervezett eseményt! :-))

Arra is gondolam, hogy írhatnánk neki egy emlékkönyvet, amibe mindenki egy-egy jókivánsággal köszöntené.

Ha a buliba kellene egy zenekar, akkor szóljatok, mert tudok szerezni egyet, aki szívesen eljönne.

...és addig is: csak mindent néma csendben, hogy senki, vagy legalábbis PA meg ne hallja! :-)

 
Scheffer István 2010-12-02 10:09:19 | 42
Scheffer István képe

Tényleg minden ötlet jó. És persze megint van egy hírem . A "serleg" mikrofon megoldódik , ha rábólintotok.3500-5000 Ft között lenne, felirattal mindennel együtt , jövő héten kapok egy mintát e-mailban , remélem jól fog kinézni. Amit láttam hasonló kivitelben , csak más jelképpel, az nagyon állat. Kb 18 20 cm magas lenne.HA megérkezik , akkor ide kiteszem , ha lehet . ehhez majd kérek segítséget  . Egyelőre ennyi . Ja , és akkor célozzuk meg a Vivicittát???!!!!.

 
RunKa 2010-12-02 08:16:45 | 41
RunKa képe

ez is jó :-)



Előzmény: Sneci-ke (40)  
Sneci-ke 2010-12-01 20:33:21 | 40
Sneci-ke képe

Erre a szülinapra elég nagy poén 50 év felettieknek szóló multivitamint adni (pl. Centrum Silver, Béres 50), legalábbis nálunk bejött a dolog, hátha itt is el lehet sütni.

 
Pocokharcsa 2010-12-01 19:42:23 | 39
Pocokharcsa képe

Amit terveztetek az szerintem tök jó ötlet. Ha netán elmenni nem tudok, akkor is benne leszek. de nagyon szeretnék elmenni. Akkor a Viviben maradunk, ugy-e?



Előzmény: Scheffer István (38)