Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 54 488 973 km-t sportoltatok

Triatlon VB 2010 Budapest

Létrehozta: potther  |  2010-08-23 13:02:21-kor

Gyűjtsünk össze minden infót itt a versenyről, hogy aki kicsit lemaradt az infókkal, az itt utána tudjon olvasni. Illetve gyűjtsük össze az indulókat is!

Manassé 2010-08-25 15:44:38 | 20
Manassé képe

Szia Potther,

Írtam a jászberényi TRI szövetség vezetőjének, hogy tud-e kikérőt intézni...nem budapesti szövetség, de hátha...
Ha jön válasz, majd jelentkezem...

 
potther 2010-08-24 21:22:05 | 19
potther képe

Köszi! Megfogadom tanácsod.



Előzmény: kipage (18)  
kipage 2010-08-24 21:20:09 | 18
kipage képe

Az úszóedzéseiden figyelj a lábmunkára. Úszni kell 100akat sprintben folyamatos lábtempó mellett, meg gyakorlatokat: pl gyors lábtempó mell kartempó, kivárásos gyors, vagy csak sima lábtempó. Én is lógatom a lábam, ezen próbálok javítani egyenlőre elég halvány eredménnyel, mert nagyon elhanyagoltam.. 

 
potther 2010-08-24 20:50:43 | 17
potther képe

Segítségre lenne szükségem!
Nem vagyok leigazolva egyetlen klubnál sem, sajnos. Viszont szükségem lenne egy iskolai kikérőre a triatlon VB idejére(szept. 8-9-10). Ha vki tudna nekem intézni a klubjánál(lehetőleg budapesti) egy ilyen kikérőt, azt nagyon meghálálnám!

 
potther 2010-08-24 20:45:59 | 16
potther képe

Engem nem is nagyon zavar ez. Jobban úszok neoprénben, mint nélküle, ugyanis lóg a lábam... Ti hogy vagytok ezzel? Van vkinek vmi tanácsa, hogyan tudom nem lógatni a lábam?

 
kipage 2010-08-24 20:40:26 | 15
kipage képe

Valami nekem azt súgja, hogy neoprénes lesz az úszás. 20 fokot ír a Dunának BPhez, a  Lágymányosi-öböl vize sem lehet melegebb és már tovább nemnagyon fog melegedni, elmúltak már a forró nyári éjszakák.

 
potther 2010-08-24 20:27:22 | 14
potther képe

Ha lenne rá pénzem akkor én is már rég rendeltem volna magamnak egy 2XU mezt, de sajnos nincsen... Reménykedek...



Előzmény: kipage (13)  
kipage 2010-08-24 20:18:59 | 13
kipage képe

Áhh..

 

Én már sztoikus nyugalommal várom hogy mi lesz.  Mez nulla, választ nem kaptam, pedig egy időben nagyon lelkesek és kommunikatívak voltak. Rendelek magamnak saját mezt, aztán ha felmegyek majd feliratoztatom. Ha meg addig kapok valamit, akkor elteszem későbbre a mezt.

 
potther 2010-08-24 19:39:16 | 12
potther képe

Andrásx2s

Manassé

Ruthati

Dorik

Nyaff

Gyugyo

Béla

Atom

Ruti

Steve

Gergő

Sipi

Easter8

Joccc
Ewwwil

Kipage

Potther

 

 
potther 2010-08-24 15:36:44 | 11
potther képe

Manassé

Ruthati

Dorik

Nyaff

Gyugyo

Béla

Atom

Ruti

Steve

Gergő

Sipi

Easter8

Joccc
Ewwwil

Kipage

Potther

 
potther 2010-08-24 11:51:38 | 10
potther képe

Megvan! Épp, hogy a szemem nem szúrta ki...

http://budapest.triathlon.org/hu/athlete_info/event_schedule-1/

 
Manassé 2010-08-24 11:46:19 | 9
Manassé képe

Sziasztok,

Nem vagyok gyakorlott fórumozó, de Feleségem rámszólt (szkata73 az edzésonline-on), hogy ide írnom kell, hogy minél többen legyünk.
Szóval Manassé vagyok, aki sok munka mellett 'kevés-szabadidős' sportoló, jómagam is indulok a vasárnapi Olimpiai távon.

A jászberényi futóbaráti körünkben van több 'öreg triatlonos', meg kettő IronMan, ha van speciális kérdésetek, szívesen érdeklődök náluk és itt megírom majd...

Addig is jó sportolást, és gyertek 7végén Jászberénybe maratont, félmaratont, félmaraton váltót futni! :-)
www.jasztri.com

 
potther 2010-08-24 11:45:55 | 8
potther képe

A rajtom engem is érdekelne... Mindjárt megy is az e-mail.
Regisztráció=rajtszám és chip átvétel meg ami verseny előtt szokott lenni
Pályabejárást nem tudom, hogy hogyan lesz.
Az úszásnál pedig 22°C alatt engedélyezett a neoprén használata!
A honlapon találtam vmi időrendet, de most hirtelen nem találom, amint meglesz már linkelem is be.



Előzmény: easter8 (7)  
easter8 2010-08-24 11:37:42 | 7
easter8 képe

Ja, és én is úgy szedtem össze az infókat egyes doksikból meg leírásokból...
Nincs egy összefoglaló anyag sem, a tudnivalókról, direkt rákérdeztem a triatlon.hu utolsó Age Group hírében megadott névnél..hogy akkor hogy is lesz a rajt? Mert a csatolt wordbe csak annyi van benne, hogy 6:30-9:30-ig...
erre megkérdezte hogy melyik korosztályba tartozom, és arra megírta nekem emailen hogy 7:20 az Age group 25-29 női rajt..ez okés, legalább ezt tudom. De mi lenne ha feltennék kinek mikor van a rajt és akkor nem kéne külön mindenkinek emailbe válaszolgatni..?...

Amit még kivettem az írásokból, hogy pénteken délután kell regisztrálni, hogy ez mit jelent nem tudom...szombaton kell leadni a bringát a depóba ez azért elég fontos infó!!!!! És szombaton délután elvileg lesz úszás pályabejárás..erre kiváncsi leszek...meg arra is hogy hány fokos lesz a víz..?..

És kérdeztem kapunk-e a VB előtt valamilyen tájékoztatót akár postán akár emailen akár technikai eligazítás formájában szóba, erre a válasz nem volt...szóval ezek után tartsál be minden szabályt pontosan és tudd mikor hova kell menni...

 
potther 2010-08-24 11:37:31 | 6
potther képe

Akkor a frissített lista:

Ruthati

Dorik

Nyaff

Gyugyo

Béla

Atom

Ruti

Steve

Gergő

Sipi

Easter8

Joccc
Ewwwil

Kipage

Potther

 
potther 2010-08-24 11:33:54 | 5
potther képe

Én még bízom benne, hogy meg lesz a mezünk versenyre, mert ha nem akkor az nagyon nagy szemétség és hatalmas vihart kavarna szerintem.
A Proathlon árul skinfit mezt kedvezménnyel a VB-n indulóknak, ami megfelel az előírásnak.

 
potther 2010-08-24 11:29:45 | 4
potther képe

Neked akkor szerencséd volt. Nekem jún. 14-én jelezték vissza a befizetésem és azóta is várom a mezem...

Ha van kérdésed szívesen válaszolok rá, mert kicsit én is ismerem a külföldi szabályokat, de van egy ismerősöm, aki külföldön versenyzik, ő biztos tudja azt is amit én nem.
Itt az angol nyelvű részletes szabályzat, ami ha tudsz angolul akkor sokkal hasznosabb, mint az oldalon lévő tájékoztató.
http://www.triathlon.org/images/uploads/ituevents_competition-rules-2010_2010-02-11.pdf

 
easter8 2010-08-24 11:29:42 | 3
easter8 képe

Én is ebbe bíztam, hogy ha gyorsan jelentkezem nem lesz gond.
5. ként jelentkeztem a nőknél...dehát nem lett szerencsém, az adminisztrációs hibába én is pont beleestem...

Én még a héten várok, hátha jön infó, aztán lehet én is mezvásárlás után nézek..
Kipage: Te hol vetted a 2XU mezt??
Vagy egyáltalán hol kapható ilyesmi?

 
Sipi 2010-08-24 11:16:55 | 2
Sipi képe

Kicsit kiegészítem még...Kacsintáspár sporttárssal - nézve az age group nevezési listát - , elősször a hölgyek: ruthati ,dorik ,nyaff .........
urak: Gyugyo ,Béla ,atom , ruti ,Steve , gergő , és jómagam(Sipi)..........      (persze akit ismerek.....)

Különben jó lenne ,ha produkálnánaka szervezők egy rendes kiírást ,mert ez nem az:http://www.triatlon.hu/index.php?op=news&art=1272 ,ez csak "általános információ"...........

A ruhával nekem szerencsém volt ,talán a gyors jelentkezés-nevezés-fizetés -nek köszönhetően - még egy méret variáció is belefért  - ,még a hatvani triatlon előtti napokban átvettem a Varsó u.-ban....
                                                                                

 
potther 2010-08-23 17:25:16 | 1
potther képe

Eddig róluk tudok, hogy indulnak (ha jól tudom):

Easter8

Kipage

Joccc

Ewwwil

Potther