Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 53 863 091 km-t sportoltatok

Futunk, hogy segíthessünk!

Létrehozta: pecsenye  |  2010-07-20 22:12:18-kor

Gondoltam létrehozok egy topicot. Ide írhattok észrevételeket, ötleteket, tanácsokat, jelentkezhettek a futásra. No meg ami eszetekbe jut:)

pecsenye 2010-12-03 14:41:11 | 140
pecsenye képe

Sziasztok! 

A jótékonysági akció még nem zárult le! Mivel póló maradt még, vasárnap az agárdi Mikulás Tókerülő Party-ra viszek le. És a pénzgyűjtő ballont is.. A lehetőség adott!!!

 
ultrafuto 2010-11-29 13:31:10 | 139
ultrafuto képe
Sneci-ke 2010-11-26 21:02:54 | 138
Sneci-ke képe

Sikeres jótifutit kívánok Nektek.

 
posztizoli 2010-11-26 20:11:54 | 137
posztizoli képe

Hétvégére jó és eredményes futást!!

 
stojesz 2010-11-26 08:05:40 | 136
stojesz képe

Amindenit, de klassz!!!



Előzmény: Bozót (131)  
pecsenye 2010-11-26 07:46:42 | 135
pecsenye képe

már ezért érdemes volt leszervezni:)

 
mateve 2010-11-26 07:44:27 | 134
mateve képe

Hűűűűűűűűű...... Bozót......ezek tuti szuperjóóól néznek ki!!!! Vétek megenni olyan klasszak!!! Naaagyon ügyes vagy!!!



Előzmény: Bozót (131)  
Sneci-ke 2010-11-25 21:42:40 | 133
Sneci-ke képe

Bozót, ez szuper, nagyon ügyi vagy :-)



Előzmény: Bozót (131)  
mjoci 2010-11-25 21:42:21 | 132
mjoci képe

Nagyon jól néznek ki.:))



Előzmény: Bozót (131)  
Bozót 2010-11-25 21:37:51 | 131
Bozót képe

Muszáj megmutatnom :)

 
mateve 2010-11-25 10:20:34 | 130
mateve képe

Ne aggódj vézsé: te nem fogd látni magad benne.....de mi szívesen röhögünk rajtad.... Cserébe te meg röhöghetsz rajtunk... KacsintásNevetésVigyor asszem ez így teljesen korrekt....



Előzmény: VéZsé (124)  
Bozót 2010-11-24 23:50:08 | 129
Bozót képe

Nyelvöltésööö...akarom én azt? Ártatlan    De persze, mehetünk, szeretem a vonatot :)

Egy visszafelé helyre én is stipi-stopi :)



Előzmény: mjoci (128)  
mjoci 2010-11-24 21:14:36 | 128
mjoci képe

VéZsé, hazafelé az egyik helyet lefoglalnám.Nevetés

Bozót, ha nem lesz lefelé autó, akkor mehetnénk együtt vonattal.



Előzmény: VéZsé (124)  
pecsenye 2010-11-24 21:12:34 | 127
pecsenye képe

dildi: dzomorúan veszem tudomásul távollétedet.. mielőbbi jobbulást

 
Bozót 2010-11-24 20:31:37 | 126
Bozót képe

Húdekirály :((((   Sajnálom, no de persze a gyógyulás most a fontos! Majd beszélünk telefonon és élménybeszámolsz/beszámolunk :)



Előzmény: dildi (125)  
dildi 2010-11-24 19:13:49 | 125
dildi képe

Sajna nem. Úgy volt, hogy ma kell mennem a dokihoz, de lemondta. Azért is nem szóltam eddig, mert reméltem, hogy ha máshogy nem, hát bringával tudok menni. De Pénteken 9-re kell mennem és elkezdi a letapadt szalag fellazítását valami csodaszerkezettel :)) Azt mondta, hogy min. 2 napig nem fogok tudni lábra állni :((



Előzmény: Bozót (123)  
VéZsé 2010-11-24 18:23:27 | 124
VéZsé képe

Sziasztok!

Sajnos a Pestről-Székesfehérvárra történő fuvart nem tudom bevállalni ,mert pénteken a Balatonnál dolgozom és onnan megyek majd szombat reggel Székesfehérvárra.De vasárnap este a Pesti fuvart négy fő részére biztosítani tudom:-))már ha addig nem fagyok meg , lábra tudok állni, és valahogy visszajutok a Székesfehérváron hagyott autómhoz:-)))Viszek sok-sok pici csokimikulást is:-))))A mikulás sapkán még gondolkozom felpróbáltam és  félek nem fogtok tudni futni a röhögéstől:-)))a nejem csak annyít mondott -hát elég előnytelen:-))))

 
Bozót 2010-11-24 18:13:10 | 123
Bozót képe

Ne má! :(  Nem tudsz jönni bringával? Vagy depóskocsinak? 



Előzmény: dildi (122)  
dildi 2010-11-24 16:59:49 | 122
dildi képe

Sziasztok! Sajnos csatlakoznom kell Snecihez, lemondanám a szombati futásomat szintén sérülés miatt. Kívánom, hogy minden rendben legyen Nektek az úton és járjatok, akarom mondani fussatok szerencsével :)) Sokat fogok gondolni Rátok, majd telefonon tartjuk a kapcsolatot.

 
Bozót 2010-11-24 15:19:28 | 121
Bozót képe

Köszi az összefoglalót!

A szaloncukor-csoki felajánláshoz én is hozzájárulok pár csomag szaloncukorral és saját készítésű mézeskaláccsal (ez utóbbi a célig történő fegyveres őrzésére ezennel pályázatot írok ki! :)))

Kérek cépen egy kicsiny méretű pólót félretenni kicsiny személyem számára!



Előzmény: pecsenye (120)  
pecsenye 2010-11-24 14:08:32 | 120
pecsenye képe

Megpróbálom összefoglalni a legfontosabb infokat a 7végére:
1. Időjárás. Tárgyalásban vagyok egy kellemes időre, de nagyon smucigok. Így egy kis hidegre, és lehet, h némi hóesésre is számíthatunk.
2. Útvonal: Adott.. Ami lényeges a Székesfehérvárról kivezető út. A belvárosból kiérve egy kis mellékúton fogunk futni Sárszentmihályig, kb. 700 méteren egy erdőn keresztül is. Néminemű dagonya várható! 
Itt jegyezném meg, hogy Székesfehérvár után Sárszentmihályon fogunk találkozni a frissítőkocsival. Úgy készüljetek! Bár nem hiszem, h nagyon szomjasak leszünk. Max. h sokat beszélgetünk és kiszárad a szánk. De lesz két csap, ami már ki van próbálva:)
Sárszentmihály után már rendesen a kijelölt főúton haladunk majd.
3. A RAJT. A cím: Székesfehérvár, Országalma (Városháztér 1., Polgármesteri Hivatal elől). 
Ha valaki vonattal jön a legegyszerűbben úgy jut el, hogy felszáll a 36-os buszra és leszáll a buszállomáson (mi Piac térnek hívjuk). Eltéveszteni nem lehet! 
A 36-os 8:15, 8:45, 9:15, 9:45, 10:15-kor indul a Vasútállomásról. A harmadik megállónál kell leszállni (Autóbusz-állomás)
A buszmegállóval szemben látható az Alba Plaza - nos, oda nem megy senki - hanem elmegy előtte és meglát egy kis utcát (Liszt F. u.) azon végigmegy, találkozik Kati néni szobrával, majd egy jobb kanyar egy lovas szoborral. Integet neki, onnan már látja a rajtot.
Az időpont:  Jó lenne, ha 10óra előtt ideérnétek. Márcsak a kölyökfutás miatt. Ha nem sikerül akkor 10:30-kor rajtolunk. Nem ígérem, h pontban:)
Kocsival érkezőknek parkolási lehetőség: legegyszerűbb a Palotai úton található Alba Plaza tetőparkolójában, vagy a Plazaval szemben levő Fehér Palota bevásárlóközpont parkolójában. De a lakótelepen bárhol meg lehet állni természetesen.
4. Frissítés: Soós Peti jóvoltából lesz víz, meg izó. Én viszek maltodextrint, meg a maradék kompavás készletemet. lehet, lesz 10kiló banán is. A többit pedig összedobjuk. Bolt is lesz útközben, de jó lenne, ha nem kellene megállni.
5. Ugyebár kitaláltam ezt a Mikulás dolgot. Devecserben már biztos, h várják a gyerekek, én veszek 3-4kiló szaloncukrot. Ami rátok vár: Akinek van sapkája, agancsa, meg mit tom én, az hozza magával. Ha valaki úgy gondolja hozhat magával csokimikulást, szaloncukrot, etc.. Természetesen nem kötelező ezen része a jótékonysági futásnak!
6. Asszem talán ezaz egyik legfontosabb dolog: Mivel korán sötétedik, kérlek benneteket, h láthatósági mellényt, villogót, fejlámpát, görög tüzet, ne felejtsétek otthon!!!!!!
7. Aki két napra jön: szállás a Váci M. általános iskolában lesz. Hálózsák erősen ajánlott!! Beszéltem pizzériákkal mennyiségi kedvezményt kapunk.
8. Adományok: nincs kötött összeg, ha csak futni szeretnél annak is örülünk. Póló limitált darabszámban lesz, 1000 Ft-os adomány fejében tudunk adni. Előrendelést felveszünk:) A Global Wellnes Innovation a futóknak egy kis izomlazító krémmel kedveskedik, 2000 Ft-os adomány felett pedig egy doboz instant kávét, vagy teát ad.
9. Kísérőkocsi: ami biztos, hogy egy mikrobuszt kapok a H. Szondi György SE-től. Ez a busz végigkísér bennünket, a cuccot be lehet pakolni (lehetőleg ne legyen sok), ha valaki pihenni szeretne be lehet ülni. Gondolom lesz egyéni kocsi is, az összefogás jegyében nem hiszem, h elzárkózna bárki is, ha valaki be szeretne ülni. Visszaút: Ezt nem tudom biztosítani (sorry) megint csak a magánszemély autósokra tudok hivatkozni. de valahogy megoldjuk ezt is. Elvégre olyan nincs, h valami nem sörnyitó:)
Asszem, mindent összefoglaltam. Persze ha bármi kérdés felmerülne bennetek, emlékeztetőül itt az elérhetőségem:

Megpróbálom összefoglalni a legfontosabb infokat a 7végére:

1. Időjárás. Tárgyalásban vagyok egy kellemes időre, de nagyon smucigok. Így egy kis hidegre, és lehet, h némi hóesésre is számíthatunk.
2. Útvonal: Adott.. Ami lényeges a Székesfehérvárról kivezető út. A belvárosból kiérve egy kis mellékúton fogunk futni Sárszentmihályig, kb. 700 méteren egy erdőn keresztül is. Néminemű dagonya várható! Itt jegyezném meg, hogy Székesfehérvár után Sárszentmihályon fogunk találkozni a frissítőkocsival. Úgy készüljetek! Bár nem hiszem, h nagyon szomjasak leszünk. Max. h sokat beszélgetünk és kiszárad a szánk. De lesz két csap, ami már ki van próbálva:)Sárszentmihály után már rendesen a kijelölt főúton haladunk majd.
3. A RAJT. A cím: Székesfehérvár, Országalma (Városháztér 1., Polgármesteri Hivatal elől). Ha valaki vonattal jön a legegyszerűbben úgy jut el, hogy felszáll a 36-os buszra és leszáll a buszállomáson (mi Piac térnek hívjuk). Eltéveszteni nem lehet! A 36-os 8:15, 8:45, 9:15, 9:45, 10:15-kor indul a Vasútállomásról. A harmadik megállónál kell leszállni (Autóbusz-állomás)A buszmegállóval szemben látható az Alba Plaza - nos, oda nem megy senki - hanem elmegy előtte és meglát egy kis utcát (Liszt F. u.) azon végigmegy, találkozik Kati néni szobrával, majd egy jobb kanyar egy lovas szoborral. Integet neki, onnan már látja a rajtot.Az időpont:  Jó lenne, ha 10óra előtt ideérnétek. Márcsak a kölyökfutás miatt. Ha nem sikerül akkor 10:30-kor rajtolunk. Nem ígérem, h pontban:)Kocsival érkezőknek parkolási lehetőség: legegyszerűbb a Palotai úton található Alba Plaza tetőparkolójában, vagy a Plazaval szemben levő Fehér Palota bevásárlóközpont parkolójában. De a lakótelepen bárhol meg lehet állni természetesen.
4. Frissítés: Soós Peti jóvoltából lesz víz, meg izó. Én viszek maltodextrint, meg a maradék kompavás készletemet. lehet, lesz 10kiló banán is. A többit pedig összedobjuk. Bolt is lesz útközben, de jó lenne, ha nem kellene megállni.
5. Ugyebár kitaláltam ezt a Mikulás dolgot. Devecserben már biztos, h várják a gyerekek, én veszek 3-4kiló szaloncukrot. Ami rátok vár: Akinek van sapkája, agancsa, meg mit tom én, az hozza magával. Ha valaki úgy gondolja hozhat magával csokimikulást, szaloncukrot, etc.. Természetesen nem kötelező ezen része a jótékonysági futásnak!
6. Asszem talán ezaz egyik legfontosabb dolog: Mivel korán sötétedik, kérlek benneteket, h láthatósági mellényt, villogót, fejlámpát, görög tüzet, ne felejtsétek otthon!!!!!!
7. Aki két napra jön: szállás a Váci M. általános iskolában lesz. Hálózsák erősen ajánlott!! Beszéltem pizzériákkal mennyiségi kedvezményt kapunk.
8. Adományok: nincs kötött összeg, ha csak futni szeretnél annak is örülünk. Póló limitált darabszámban lesz, 1000 Ft-os adomány fejében tudunk adni. Előrendelést felveszünk:) A Global Wellnes Innovation a futóknak egy kis izomlazító krémmel kedveskedik, 2000 Ft-os adomány felett pedig egy doboz instant kávét, vagy teát ad.
9. Kísérőkocsi: ami biztos, hogy egy mikrobuszt kapok a H. Szondi György SE-től. Ez a busz végigkísér bennünket, a cuccot be lehet pakolni (lehetőleg ne legyen sok), ha valaki pihenni szeretne be lehet ülni. Gondolom lesz egyéni kocsi is, az összefogás jegyében nem hiszem, h elzárkózna bárki is, ha valaki be szeretne ülni. Visszaút: Ezt nem tudom biztosítani (sorry) megint csak a magánszemély autósokra tudok hivatkozni. de valahogy megoldjuk ezt is. Elvégre olyan nincs, h valami nem sörnyitó:)
Asszem, mindent összefoglaltam. Persze ha bármi kérdés felmerülne bennetek, emlékeztetőül itt az elérhetőségem:

06-70-941-8208

csaszi.run@gmail.com

 
pecsenye 2010-11-24 10:19:40 | 119
pecsenye képe

Nagyon sajnálom. mielőbbi felépülést..

 
Sneci-ke 2010-11-24 09:10:37 | 118
Sneci-ke képe

Sziasztok! Sajnos stornóznom kell a részvételemet, csak lélekben tudok Veletek menni (visszatért a lábfájásom, kényszerpihenő) :-(

 
stojesz 2010-11-23 21:45:08 | 117
stojesz képe

Győrből érkezem szombaton. Ha valaki útba esik, szívesen elviszem!

 
Bozót 2010-11-23 21:33:42 | 116
Bozót képe

Hát a krampusz szanszkrítül :))))))



Előzmény: csetbalu (115)  
csetbalu 2010-11-23 21:32:31 | 115
csetbalu képe

Edit...:) Ki az a Bozó? akit be kell vállalni?:)

bocsánatot kérek...



Előzmény: mateve (113)  
pecsenye 2010-11-23 13:31:52 | 114
pecsenye képe

11.23-i állapot:

Két napos kiscsibék:

Máténé Varju Edit

Marótiné Bense Kriszti

Turcziné Soós Éva

Böhm Judit

Volek János

Balog Lajos

Veress Béla

Bozó Pál

Stojcsics Balázs (stojesz)

Végh Attila

Scola Omar

Véghelyi Árpád

László Ferenc (Blero)?

Soós Péter

Visy Ferenc (Öregsirály)

Bocska István

Lajkó Csaba

Morócz József (mjoci)

Bökönyi Zoltán

Vaczkó Zsolt Zoltán (VéZsé)

Vakhal Norbert

Csintalan Zsolt és a Versenycsigák (váltó)

 

 

Egy napos kiscsibék:

Horváth Erzsébet (pocokharcsa)

Gurdon Éva

Orendi János (OJ)

Csete Balázs (csetbalu)

Fülöp Tamás (eftomi)

Márkus István (markus0413)

Papp Tibor (Shrek)

Schneller Erika (sneci)

Ispánki Zoltán (Ispi)

Egyed János (bükki farkas)

Rumi Mihály (mézga)

Pók János (ajano)

Nádasdi Zsolt (Zsocza)

Szabó Sándor

 

 
mateve 2010-11-23 07:55:35 | 113
mateve képe

Én simán bevállalaom Bozót! :D:D:D



Előzmény: Bozót (111)  
mjoci 2010-11-22 21:16:45 | 112
mjoci képe

Fuvar lefelé engem is érdekelne.



Előzmény: Bozót (109)  
Bozót 2010-11-22 20:12:07 | 111
Bozót képe

Szerzek vagy csinálok párat! Meg farkincákat! :)   Szavadon foglak Edit, legalább ketten csináljunk tényleg (hülyét) krampuszt magunkból Pecsenye-apu mellé :))))))



Előzmény: mateve (110)  
mateve 2010-11-22 15:08:32 | 110
mateve képe

Én is a krampuszságra szavaznék...de Fehérváron valaki már felvásárolta az összes szarvacskát...... Határozatlan



Előzmény: Bozót (108)  
Bozót 2010-11-22 14:46:13 | 109
Bozót képe

Jut eszembe, szombat reggel valaki kocsival Pestről Fehérvárra?  Kéne fuvar nekem és a sütiknek :P

 
Bozót 2010-11-22 14:45:22 | 108
Bozót képe

Korai Mikulás? Végülis, miért ne? De én krampusz akarok lenni :)  A fiúk legyenek Mikulások, a lányok krampuszok vagy manók!   Én tudnék vinni mézeskalácsot  ha gondoljátok. (persze Pecsenye, nektek mást is, külön :)



Előzmény: pecsenye (107)  
pecsenye 2010-11-22 12:15:56 | 107
pecsenye képe

Sziasztok!

A szombati futásomon támadt egy kósza gondolatom: szóval  mivel közeledik a Mikulás a 7végén, mit szólnátok, ha a Mikulás futva érkezne Kolontárra és Devecserre? A gyerekeknek vinnénk szaloncukrot, megkérnénk a polgikat, h gyerekek is legyenek az esetleges fogadáson. Mikulás jelmezt már szereztem. A gondolatot továbbszőve esetleg a befolyt adományból pedig gyerekeknek és állatoknak vásárolnánk be.

Vélemény?

 
Bozót 2010-11-19 20:25:22 | 106
Bozót képe

Egy hét múlva? Simán! Addigra el is felejted. De most 2-3 napig inkább ne ugrálj, nem mindenkinek tesz jót ilyenkor.



Előzmény: csetbalu (104)  
Shrek 2010-11-19 20:15:59 | 105
Shrek képe

Ha rám halgatsz, az egyik lábadat teszed a másik után, közben a két kezed is mozog, a szemeiddel meg előre nézel. Elég gyakorlatias?



Előzmény: csetbalu (104)  
csetbalu 2010-11-19 17:30:15 | 104
csetbalu képe

vagyígyvagyúgy, de ott leszek:)

kihúzták ma egy fogam. bal alsó 7.

3 injekció, 3 röntgen, 3,5 óra. törés, vésés, fúrás, húzás..:) másnak egy tisztességes maratoni idő...:)

jó buli volt.

aszonta a doktornéni, hogy futhatok jövő hétvégén.

van valakinek ilyen gyakorlati tapasztalata?

 
mjoci 2010-11-18 08:46:03 | 103
mjoci képe

Inkább palacsinta legyen.Király



Előzmény: csetbalu (102)  
csetbalu 2010-11-17 21:08:46 | 102
csetbalu képe

majd megkérdezzük Editet, hogy mi legyen: büntikörök, vagy palacsinta...:)



Előzmény: pecsenye (101)  
pecsenye 2010-11-17 19:59:34 | 101
pecsenye képe

basszus..... hibát, hibára halmozok.. mi lesz itt jövőhéten?:):):)



Előzmény: Shrek (100)  
Shrek 2010-11-17 17:05:16 | 100
Shrek képe

Néha egy FÉLISTEN is elronthatja, hogy a Shrek-et nagybetűvel írják ...



Előzmény: pecsenye (99)  
pecsenye 2010-11-17 16:53:06 | 99
pecsenye képe

Bocsika eftomitól, h elírtam a nick nevét. itt a helyesbített lista

 

Két napos kiscsibék:

Máténé Varju Edit

Marótiné Bense Kriszti

Turcziné Soós Éva

Böhm Judit

Volek János

Balog Lajos

Veress Béla

Bozó Pál

Stojcsics Balázs (stojesz)

Végh Attila

Scola Omar

Véghelyi Árpád

László Ferenc (Blero)?

Soós Péter

Visy Ferenc (Öregsirály)

Bocska István

Lajkó Csaba

Morócz József (mjoci)

Bökönyi Zoltán

Vaczkó Zsolt Zoltán (VéZsé)

Nádasdi Zsolt (Zsocza)

 

 

Egy napos kiscsibék:

Horváth Erzsébet (pocokharcsa)

Orendi János (OJ)

Csete Balázs (csetbalu)

Fülöp Tamás (eftomi)

Márkus István (markus0413)

Papp Tibor (shrek)

Schneller Erika (sneci)

Ispánki Zoltán (Ispi)

Egyed János (bükki farkas)

Rumi Mihály (mézga)

Pók János (ajano)

 
pecsenye 2010-11-17 16:32:19 | 98
pecsenye képe

Szia!

Köszönjük szépen..

73900078-11067854 (Viking Sport Egyesület).

A közlemény rovatba kérlek írd be: "Futunk, hogy segíthessünk!"



Előzmény: zenoka (97)  
zenoka 2010-11-17 14:38:58 | 97
zenoka képe

csatlakoznek Eperszemhez egy szamlaszamnak en is orulnek, futni biztos hogy nem fogok tudni menni.



Előzmény: pecsenye (96)  
pecsenye 2010-11-17 14:32:25 | 96
pecsenye képe

Bocsika Zsocza-t kifelejtettem. Így állunk most:

Két napos kiscsibék:
Máténé Varju Edit
Marótiné Bense Kriszti
Turcziné Soós Éva
Böhm Judit
Volek János
Balog Lajos
Veress Béla
Bozó Pál
Stojcsics Balázs (stojesz)
Végh Attila
Scola Omar
Véghelyi Árpád
László Ferenc (Blero)?
Soós Péter
Visy Ferenc (Öregsirály)
Bocska István
Lajkó Csaba
Morócz József (mjoci)
Bökönyi Zoltán
Vaczkó Zsolt Zoltán (VéZsé)
Nádasdi Zsolt (Zsocza)
Egy napos kiscsibék:
Horváth Erzsébet (pocokharcsa)
Orendi János (OJ)
Csete Balázs (csetbalu)
Fülöp Tamás (ftomi)
Márkus István (markus0413)
Papp Tibor (shrek)
Schneller Erika (sneci)
Ispánki Zoltán (Ispi)
Egyed János (bükki farkas)
Rumi Mihály (mézga)
Pók János (ajano)

Két napos kiscsibék:

Máténé Varju Edit

Marótiné Bense Kriszti

Turcziné Soós Éva

Böhm Judit

Volek János

Balog Lajos

Veress Béla

Bozó Pál

Stojcsics Balázs (stojesz)

Végh Attila

Scola Omar

Véghelyi Árpád

László Ferenc (Blero)?

Soós Péter

Visy Ferenc (Öregsirály)

Bocska István

Lajkó Csaba

Morócz József (mjoci)

Bökönyi Zoltán

Vaczkó Zsolt Zoltán (VéZsé)

Nádasdi Zsolt (Zsocza)

 

 

Egy napos kiscsibék:

Horváth Erzsébet (pocokharcsa)

Orendi János (OJ)

Csete Balázs (csetbalu)

Fülöp Tamás (ftomi)

Márkus István (markus0413)

Papp Tibor (shrek)

Schneller Erika (sneci)

Ispánki Zoltán (Ispi)

Egyed János (bükki farkas)

Rumi Mihály (mézga)

Pók János (ajano)

 
pecsenye 2010-11-17 13:19:02 | 95
pecsenye képe

Frissült a lista: 
2 naposak: 
Máténé Varju Edit 
Marótiné Bense Kriszti 
Turcziné Soós Éva 
Böhm Judit 
Volek János 
Balog Lajos 
Veress Béla 
Bozó Pál 
Stojcsics Balázs (stojesz) 
Végh Attila 
Scola Omar 
Véghelyi Árpád 
László Ferenc (Blero)? 
Soós Péter 
Visy Ferenc (Öregsirály) 
Bocska István 
Lajkó Csaba 
Morócz József (mjoci) 
Bökönyi Zoltán 
Vaczkó Zsolt Zoltán (VéZsé) 


Egy naposak: 
Horváth Erzsébet (pocokharcsa) 
Orendi János 
Csete Balázs (csetbalu) 
Fülöp Tamás (ftomi) 
Márkus István (markus0413) 
Papp Tibor (shrek) 
Schneller Erika (sneci) 
Ispánki Zoltán (Ispi) 
Egyed János (bükki farkas) 
Rumi Mihály (mézga) 
Pók János (ajano) 

Gyertek, csak gyertek!!!!

 
Eperszem 2010-11-17 10:42:38 | 94
Eperszem képe

Hellosztok,

 

Sajnos én a futáshoz nem tudok csatlakozni, mert a Kedvesem törött combcsontja mellett a helyem, de kérhetek egy számlaszámot ahol legalább egy minimális összeggel tudnék én is csatlakozni a segítőkhöz?

köszönöm

 
mjoci 2010-11-17 10:16:36 | 93
mjoci képe

Megtisztelö, hogy egy FÉLISTEN társaságában kocoghatok két napot.:)))))))))

 
csetbalu 2010-11-16 22:53:34 | 92
csetbalu képe

Kriszti!  Milyen útvonalon jön a buszod? szeged-dunaújváros-szfvár? ha igen, sacc/kábé mikor van dunaújvárosban?

onnan megyek szombat reggel, szívesen összeszedlek a buszmegállónál és nyerhetünk Neked 15-20 percet simán. bár ebben azért még elég sok a "ha" :)



Előzmény: Bense Kriszti (85)  
eftomi 2010-11-16 22:05:43 | 91
eftomi képe

Mazsola version, Fehérvártól Vilonyáig. De lehet, hogy Almádiig.



Előzmény: pecsenye (74)