2012.03.24 Szombat, 14:00:00

02:17:39

21.1 km

06:31 p/km (9.20 km/h)

a maraton után épp egy héttel nagy fába vágtam a fejszémet, úgy alakult, hogy ezen a hétvégén is maratont futok, igaz két részletben....az Atom100 második állomásaként Baján volt félmaraton..../az első állomás Kaposvár volt, a kettő között épp 37 fok hőmérséklet különbség/....ez a verseny Péter Attila vezetésével zajlott, aki megadta a hangulatot...kb 300 futó vágott neki a távnak....nagyon szép helyszínen, mégsosem jártam erre, de elvarázsolt a hely, a szervezők futás közben megmutatták a város nevezetességeit és a Duna szépségét....egy héttel a maraton után az első 10 kilométert 6 percekkel hoztam, de tudtam, holnap megint félmaratonozom, így nem szabad nagyon kifutni magamat, meg tény, azért a lábam jelezte, hogy egy hete életében először egyben futott 42,2 km-t....az utolsó kilométeren még volt egy kis hajrá és fura volt, hogy két futónő is odajött, hogy megköszönje, "iramfutójuk" voltam...ez meglepetés volt a javából....célbaérés után mindenkit egy nagy tál bajai tésztás halászlé várt.....azt hiszem, nem utoljára jártam itt, meglepően színvonalas verseny volt, kellő frissítéssel, szép helyen, gyakorlatilag nulla színtkülönbséggel...mindenkinek csak ajánlani tudom....és kíváncsian várom a 3. állomás,  Nagyatád versenyzését....ami különleges lesz, mert nyár közepén lesz és esti startolással....és nem 21 hanem 28 km lesz a táv

02:17:39 21.1 06:31 9.20 0 0 0 0